PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141587}
7,1 95
ocen
7,1 10 1 95
Live Freaky Die Freaky
powrót do forum filmu Live Freaky Die Freaky

Ale jedynym jego atutem jest obsada Green Day, bo czytałam same złe recenzje na zagranicznych forach..

Purpule_Stain

obsada Green Day? zlituj się nade mną- Maddenowie są z Good Charlote.............

Ravena

To ty sie nade mną zlituj i sie nie odzywaj jak nic nie wiesz o tym filmie. Tak dla twojej wiadomości głowną rolę gra tu Billie Joe Armstrong, frontman Green Day, Tre i Mike tesz udzielaja tu swych głosów ale nie zostali wymienieni w obsadzie na filmwebie. Maddenowie to rzecz oczywista, że są z Good Charlotte (nawet nie umiesz tego poprawnie napisać).Czasami jak widzisz lepiej sie nie kompromitowac i nie odzywac..............

Purpule_Stain

Ja tam film widziałam ... zawiodłam się na nim ... ogólnie spodziewałam się czegoś innego ...

ocenił(a) film na 9
Purpule_Stain

Muszę film obejrzeć w końcu moi idole tam głosy podkładają :D

Brenda_89

Do wszystkich którym zależy na oglądnięciu filmu tylko z powodu osób podkładających głos ... oglądnijcie sobie fragmenty na necie ... film raczej nie jest zbyt dooobry ... więc nie wiem czy się opyla go szukać ...

Purpule_Stain

Oj szkoda szkoda... Ciekawe jak wyszedł Billiemu dubbing^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PsychodelicReven

Ja też film widziałam...zawiodłam się na nim...ogólnie spodziewałam się czegoś innego...

PsychodelicReven

widziałam kiedyś fragmenty na youtube...nic ciekawego sie nie dzieje

ocenił(a) film na 7
dotha

Dzieje się coś ciekawego :), nawet bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones