8,3 13
ocen
8,3 10 1 13
28
chce zobaczyć
{"type":"film","id":113159,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Living+It+Up-1954-113159/tv","text":"W TV"}]}
Living It Up
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Wally Cook (Janet Leigh), piękna i urocza nowojorska reporterka, namawia swojego wydawcę do zrealizowania materiału o Hornerze Flagg (Jerry Lewis), mężczyźnie z Nowego Meksyku, który rzekomo umiera po zatruciu odpadami radioaktywnymi. Zanim Wally dociera na miejsce Horner dowiaduje się, że zaszła pomyłka i jest całkowicie zdrowy. Mimo toWally Cook (Janet Leigh), piękna i urocza nowojorska reporterka, namawia swojego wydawcę do zrealizowania materiału o Hornerze Flagg (Jerry Lewis), mężczyźnie z Nowego Meksyku, który rzekomo umiera po zatruciu odpadami radioaktywnymi. Zanim Wally dociera na miejsce Horner dowiaduje się, że zaszła pomyłka i jest całkowicie zdrowy. Mimo to Horner zgadza się być bohaterem reportażu Wally i wyruszyć do Nowego Jorku. Na miejscu każdy wyraża współczucie wobec umierającego, podczas gdy Horner i jego doktor (Dean Martin) próbują ukryć prawdę.

Living It Up zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.