PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550924}
7,3 2 449
ocen
7,3 10 1 2449
7,2 4
oceny krytyków
Logorama
powrót do forum filmu Logorama

Logorama

ocenił(a) film na 8

wspaniały pomysł na krótkometrażówkę :) nr 1 PO oScary

ocenił(a) film na 8
Imaginations

usmialem sie! naprawde swietny pomysl, super wykonanie!

Imaginations

Może i pomysł ciekawy, zgodzę się, ale sam film znudził mi się po pięciu minutach. Obejrzałam do końca, ale drugi raz bym się nie skusiła, za to filmik o babci i jej interpretacji "Sleeping beauty" oglądałam już parę razy. Dla mnie to właśnie ta animacja powinna wygrać.

ocenił(a) film na 8
salus_in_platone

nie widzialem jeszcze wallace i gromit, ale z pozostalej czworki, rowniez sklaniam sie ku 'sleeping beauty', chociaz logorama ma naprawde szanse

użytkownik usunięty
Imaginations

Czy numer 1 to nie wiem... Ale przyznać trzeba że pomysł i wykonanie są zaprawdę zacne.

ocenił(a) film na 8

Jeśli chodzi o Oscary to ja mam dwa typy: Wallace i Gromit albo La dama. Skoro WiG już kiedyś wygrali jako film pełnometrażowy to teraz chciałbym, aby ten drugi film zwyciężył. Choć trochę szkoda, że nominowane są krótkometrażówki głównie humorystyczne, wolałbym by szanse miał też jakiś poważniejszy filmik.

ocenił(a) film na 8
lew890

Nareszcie przed chwilą znalazłem i obejrzałem ten film-jest najlepszy z całej oscarowej piątki. Oby wygrał!
M&M'sy i lew z MGM najlepsze, a końcówka powala! Rewelacja!

ocenił(a) film na 7
lew890

Jak dla mnie:
1) Logorama,
2) French Roast,
3) Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci,
4) Granny O'Grimm's Sleeping Beauty,
5) La dama y la muerte.

Ogólnie o wiele niższy poziom niż rok temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones