Odtwórz Zwiastun nr 1 1:36

Zobacz Lokatorzy zwiastun

Film

The Inhabitants

2015 1 godz. 30 min.
3,6 444
oceny
3,6 10 444
80
chce zobaczyć
{"id":"756073","linkUrl":"/film/Lokatorzy-2015-756073","alt":"Lokatorzy","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/60/73/756073/7784498.2.jpg"}
Młoda para kupuje zabytkowy pensjonat w Nowej Anglii. Nabywcy nie zdają sobie sprawy, że mury domu skrywają mroczną tajemnicę.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Lokatorzy
Lokatorzy (2015) Zwiastun nr 1 1:36
Lokatorzy | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2015 | Film Dan ([person=931002]Michael Reed[/person]) i Jessica ([person=839638]Elise Couture[/person]) kupują stary pensjonat w Nowej Anglii i postanawiają przywrócić go do dawnej świetności. Jednak niemal od razu zaczynają się problemy. Jak każdy stary dom, pensjonat ma swoją historię. Poprzednią właścicielką była położna, która została oskarżona o stosowanie czarów, gdy pod jej opieką zmarło jedno z dzieci. Dan i Jess mimo wszystko decydują się na ponowne uruchomienie pensjonatu. Po przeprowadzce zauważają dziwne zjawiska, które mają miejsce w starym domu. Nietypowe pamiątki po poprzednich właścicielach, dziwni goście, upiorne obrazy i sekretny pokój to tylko niektóre z tajemniczych osobliwości, z którymi przyjdzie zmagać się młodemu małżeństwu. Historia pensjonatu okazuje się bardziej złożona, niż na początku myśleli.

Dan (Michael Reed) i Jessica (Elise Couture) kupują stary pensjonat w Nowej Anglii i postanawiają przywrócić go do dawnej świetności. Jednak niemal od razu zaczynają się problemy. Jak każdy stary dom, pensjonat ma swoją historię. Poprzednią właścicielką była położna, która została oskarżona o stosowanie czarów, gdy pod jej opieką zmarłoDan (Michael Reed) i Jessica (Elise Couture) kupują stary pensjonat w Nowej Anglii i postanawiają przywrócić go do dawnej świetności. Jednak niemal od razu zaczynają się problemy. Jak każdy stary dom, pensjonat ma swoją historię. Poprzednią właścicielką była położna, która została oskarżona o stosowanie czarów, gdy pod jej opieką zmarło jedno z dzieci. Dan i Jess mimo wszystko decydują się na ponowne uruchomienie pensjonatu. Po przeprowadzce zauważają dziwne zjawiska, które mają miejsce w starym domu. Nietypowe pamiątki po poprzednich właścicielach, dziwni goście, upiorne obrazy i sekretny pokój to tylko niektóre z tajemniczych osobliwości, z którymi przyjdzie zmagać się młodemu małżeństwu. Historia pensjonatu okazuje się bardziej złożona, niż na początku myśleli.

dystrybucja
data produkcji
2015
tytuł oryg.
The Inhabitants
inne tytuły
Lokatorzy Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Wayland oraz Salem (Massachusetts, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Głupi fim

  alevip ocenił(a) film na 2

  Głupi film w którym nie bardzo wiadomo co jest grane a aktorzy prowadzą dialogi jak niedorozwinięci

  4
  • Słabiutki horror…

   dzyniu88 ocenił(a) film na 2

   z jakimś pomysłem, ale nie na tyle chwytliwym i ciekawym by ten obraz filmowy mógł zachwycać, czy zapadać w pamięć. Od połowy im dalej tym gorzej, mało się dzieje, mało się mówi. Na siłę chce straszyć, ale z miernym skutkiem. Na raz.

   2
   • Takich filmów o duchach zamieszkujących domy było już wiele.. ten mz niestety nie wnosi nic nowego.. gra aktorów też mało przekonująca..