PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1019}

Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoo's Nest
8,5 406 957
ocen
8,5 10 1 406957
8,7 49
ocen krytyków
Lot nad kukułczym gniazdem
powrót do forum filmu Lot nad kukułczym gniazdem

Dokładna data - 20:20 TVP Kultura 08.09.2013r.

ocenił(a) film na 9
kaioken26

Jeśli TVP to tylko TVP Kultura. Ostatnio oglądałem 2 rewelacyjne filmy Cassavetesa tam. Szkoda tylko, że nie każdy mógł je zobaczyć bo kończyły się już nad ranem.

ocenił(a) film na 10
Kamileki

Tak właśnie patrzyłem po twoim profilu. Niestety to nie dla mnie. Bardzo cenię sobie długi i mocny sen, więc 23 z minutami to ostateczny termin rozpoczęcia się filmu. :)

Kamileki

Specjalnie po to kupiłem sobie nagrywarkę. W październiku znowu powtórzą filmy Pasoliniego

ocenił(a) film na 10
Kamileki

O tak, ja jeśli już oglądam tv, to tylko TVP Kultura. Jedna z nielicznych stacji, która pokazuje naprawdę świetne filmy, jestem niemal w szoku, że w publicznej telewizji można obejrzeć coś takiego.

ocenił(a) film na 9
Pani_Zima_1989

Polecam jeszcze Ale Kino+, bo poza nocnymi seansami w publicznej to bieda... :)

kaioken26

http://www.filmweb.pl/film/Lot+nad+kukułczym+gniazdem-1975-1019/discussion/TVP+s tart+1.05,1527104 Pamiętam jak dziś, to była piękna, ostatnia noc 2010 roku z TVP 1 :)

ocenił(a) film na 10
adeck92

Dobra zaprawa przed Sylwestrem. ;)

ocenił(a) film na 8
adeck92

Też wtedy obejrzałem 1. raz :). Jednak ten ostatni seans na tvp kultura lepszy.

użytkownik usunięty
kaioken26

Przecież prawie codziennie coś dobrego puszczają na TVP Kultura, więc o co tyle krzyku.

ocenił(a) film na 10

No jednak nie codziennie bo następnego dnia puszczają superkaszanę - Sala samobójców.
Dziwi mnie trochę świetna godzina. Ostatnio na Kulturze leciały filmy Cassavetesa, ale grubo po północy, a tu proszę: Lot nad kukułczym gniazdem 20:20.

użytkownik usunięty
kaioken26

Trochę za wcześnie. Pewnie jeszcze z lektorem puszczą, a co.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
kaioken26

Bardzo długo się zabierałem za ten film i dzisiaj już nie mogę przegapić. Jestem bardzo ciekaw, filmwebowy gustomierz daje 93% szans że "Lot..." będzie w moim guście.

ocenił(a) film na 9
kaioken26

Ja oglądam. Wstyd się przyznać, ale nie oglądałem go jeszcze :D. A tak w ogóle to TVP Kultura mnie zaskakuje ostatnio dobrymi filmami. Wczoraj np. Labirynt Fauna leciał :)

użytkownik usunięty
kaioken26

Oglądałam wczoraj :)

kaioken26

Na Kulturze lecą naprawdę dobre filmy, ostatnio jest co oglądać. Jeszcze czasem na TVP2 dadzą coś fajnego, reszta ogólnodostępnych kanałów nie oferuje nic ciekawego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones