PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31900}

Luźny gość

Freddy Got Fingered
5,6 6 171
ocen
5,6 10 1 6171
7,0 5
ocen krytyków
Luźny gość
powrót do forum filmu Luźny gość

Kurde. Film jest zajebisty :D trzeba mieć pewne specyficzne poczucie humoru, żeby go odebrać w ten sposób co ja. Akcja z domem na samochodzie mnie rozwaliła. I z łosiem i każda po kolei :D są tak zryte, że nie wiem jak dziwny czlowiek to stworzył :) jak ktoś zna podobne filmy niech napisze!

vajron

musze sie przyznac ze utożsamiam sie w pewien sposob z głównym bohaterem (relacja z ojcem, zasady panujace w domu). film w gruncie rzeczy nawet budujący. scena z łosiem - boska! jest jak pierwszy i ten najbardziej stromy zakret na kolejce gorskiej, czekasz czekasz i ziuuuup!!!! rozpedzasz sie a potem jazda bez trzymanki :D

umarly_bog

Damian myślałem ze w końcu znalazł się ktoś kto mi poleci podobny film :D

ocenił(a) film na 7
umarly_bog

Stary ja jestem kopią głównego bohatera

ocenił(a) film na 8
umarly_bog

dokładnie w polsce takie młode osoby bez pracy to normalka
a o takim ojcu tytanie to pewnie nawiec wiecej niz normalnosc

ocenił(a) film na 7
vajron

Też mam podobne problemy. Chętnie obejrzał bym film na podObnym poziomie geniuszu komedii, ale niestety ŻADEN mu nie dorównał w kategorii ekstremalności poza Chłopaki na Ibizie, które prawie mu dorównują. Myślę, że pomimo niewielkiej ilości ekstremalności mogę polecić też:

Friday After Next (np: akcja jak wpierdziel mikołajowi w gwiazdkę, który zamiast dostarczyć prezenty ładuje w worek wszystko co popadnie XD bezcenne)

Shaolin Soccer (szaleństwo kungfu i piłki nożnej arcydzieło)
Kung Fu Szał (kung fu i klimaty gangów)

Lets go To Prison (taka zemsta ale nawet hardkorowa)
niestety te filmy pomimo zajebistości znajdują się w innej kategorii niż Freddy i Chłopaki na ibizie.

Shalin i Kung Fu to przyjemny specyficzny klimat.

Friday After Next rozwala tekstami.
A Lets go to Prison po prostu szalony film.

A ty co polecasz ?

Movie_Crash_Man

"Smiley face" - śmieszne, głupawe, lekkie i przyjemne.
"Gentlemen Bronco" - nie mam słów, żeby oddać klimat tego filmu ale jest genialny.
"Tom Green Subway Monkey Hour" - Nie znalazłem napisów. Główny bohater z freediego (Tom Green) odwala akcje w chinach czy japoni już nie pamiętam.
"Dzikie Łowy" akcje rozwalające w wielu momentach, geniusz aktorski.
"Nacho Libre" fajny klimat, mało śmiesznych scen ale ogląda się z uśmiechem na twarzy.

vajron

clerks 2 - może nie aż tak poryte, ale jay i cichy bob w tym filmie dają radę (:

ocenił(a) film na 10
vajron

a to ja jeszcze dorzucę:
"napoleon dynamite" (2004) - także mocno specyficzny humor i główny bohater,
"córka mojego szefa" (2003) - gra tu co prawda Ashton Kutcher, ale był wtedy u progu kariery, a po drugie reżyserował to David Zucker, a kim dla głupich komedii jest ten ban to chyba każdy fan takich filmów powinien wiedzieć ;)

ocenił(a) film na 10
vajron

to w japoni tez rozwala leb spojler
polozyl sie na ziemi jak ludzie z metra wychodza bo musial odpoczac hehe
ale zjechalem przyszedl gostek z ochrony I mu pomogl wstac hehe

ocenił(a) film na 7
vajron

Obejrzałem polecane filmy . Dzięki. Nacho Libre to niezłe arcydzieło klimatu i komedii natomiast DZIKIE łowy OK

ocenił(a) film na 7
vajron

A to widziałeś?
http://www.filmweb.pl/film/Por%C4%85bani-2010-530650

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

nieciekawe

ocenił(a) film na 7
lukash_85

Shift i kropkę ci ktoś ukradł?

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

tak odpadły mi te klawisze akórat :)

ocenił(a) film na 7
lukash_85

Niestety nadużywanie ó tego nie zrekompensuje. Idź do kowala po nową klawiaturę.

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

Przepraszam więcej nie popełnię takich strasznych błędów. Byłem u kowala ale nie miał klawiatur.

ocenił(a) film na 7
lukash_85

Bo to pewnie był kowal-dentysta. Idź do kowala-keyboardzisty, poznasz go po okularach z pancernego szkła.

ocenił(a) film na 8
vajron

ogólnie tego typu filmu to tzw stoner szukajcie po tej nazwie

ocenił(a) film na 7
wall_e_papieza

Nie znalazłem

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

prosze bardzo
http://en.wikipedia.org/wiki/Stoner_film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones