PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558111}

Ludzka stonoga 2

The Human Centipede II (Full Sequence)
3,6 24 680
ocen
3,6 10 1 24680
4,2 4
oceny krytyków
Ludzka stonoga 2
powrót do forum filmu Ludzka stonoga 2

Jest to film wybitny, bo daje nam nadzieje, nadzieje na to że spełniają się marzenia, tak się składa że ludzie w tych czasach potrzebują słońca, a ten film pokazuje nam że słońce przychodzi do nas w niespodziewanych chwilach.

Martin nieudacznik, gruby i sfrustrowany, pewnie i również prawiczek. Pokazał nam że ciężką pracą, determinacją, summienoscia, i bezwględnym parciem do celu człowiek może osiągnąć wszystko, każdy cel, każde marzenie to co sobie zaplanował.

Wielkim marzeniem Martina było stworzenie ludzkiej stonogi, i przez cały film kawałek po kawałku dążył do tego aby ją stworzyć, co na końcu mu się udaje i MArtin jak i widz jest szczęśliwy że Maritin mimo trudności stworzył ludzką stonoge i spełnił swoje marzenie.

Więc nie rozumiem całej tej krytyki że film jest obrzydliwy, brutalny i niegodny. DLa mnie jest to film o SPEŁNIENIU MARZEŃ, O Poświęceniu, I Miłości do drugiego bliźniego, czystej bezinteresownej pięknej miłości do drugiej osoby.

A przede wszystkim jest to film który wzywa wszystkich ludzi do DZIAŁANIA a nie biernego czekania na coś co się wydarzy, film nam pokazuje że tylko przez DZIAŁANIE możemy osiągnąć wiele w życiu.

Więc ocenę wystawiam 10/10

Pozdrawiam wszystkich.

Andros_filmweb

Pięknie opisane

Andros_filmweb

Optymistyczne podejście ! :D

ocenił(a) film na 10
PsychicznaSuka

Ładny nick :) , a chciałem się pochwalić połączyłem dziś, 3 króliki <3 wolniutku ale wytrwale cały czas się rozwijam :) i bede polaczal coraz to wieksze rzeczy :) Zycie mi powodzenia :)

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

o kurde, jak mogłem na to nie wpaść, przecież nie trzeba od razu łączyć ludzi! hmmm zacznę od jakiś myszek albo jaszczurek, w sumie jutro przejdę się do zoologicznego. ;]

ocenił(a) film na 1
Andros_filmweb

Czy ty , aby na pewno się dobrze czujesz?

ocenił(a) film na 10
Jadeee666

Oczywiscie ze sie dobrze czuje ale wielkie umysly zawsze byly krytykowane. Moim marzeniem tez jest stworzenie ludzkiej stonogi jak Martina i za wszelka cene polacze ludzi. Narazie eskperementuje na zwierzatach, szlifuje tak swoje umiejetnosci. Ale jestem zdeterminowany i mam nadzieje ze mi sie uda, a jak czlowiek cos bardzo pragnie to i mu caly wszechswisiat pomaga w tym do czego dazy. Wiec krytyka na mnie nie dziala !! UDA MI SIE BO WIERZE W SIEBIE

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

A nie wydaje ci się że twoje spaczone podejście do piękna i realizacji marzeń nie może się odbywać kosztem innych ludzi? Czy tak się zapętliłeś w tych psychopatycznych pierdołach, że nie widzisz niczego poza swoimi chorymi fantazjami?

ocenił(a) film na 8
Andros_filmweb

W 100% zgadzam się Andros_filmweb. Jak byłem zafascynowany pierwszą częścią Ludzkiej Stonogi, to natomiast 2 rzeczywiście daje do myślenia i już jestem ciekaw co przyniesie nam trzecia część..

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Andros zwróć uwagę że to jest tylko film, fikcja wymyślona przez ludzi na potrzeby widzów. Medycznie jest udowodnione że takie połączenie jest niemożliwe. Nie można stworzyć jednego układu pokarmowego z kilku stworzeń tego samego lub różnych gatunków. Szybciej dojdzie do uduszenia, lub zakrztuszenia drugiej osoby, niżby zdążyła oddać kał następnej osobie.Poczytaj sobie trochę na ten temat, a później zacznij marzyć.

camelot1

Słyszałeś kiedyś o takim dziwnym zjawisku jak ironia? O ja...

ocenił(a) film na 1
Andros_filmweb

Jak dla mnie chodziło głównie i wyłącznie o przebicie poziomu obrzydzenia jaki wzbudzała jedynka...
po za tym Andros jedna sprawa... nie uważam że warto doszukiwać sie głębszego sensu w takich produkcjach bo w nich po prostu go nie ma... a pisanie tego typu komentarzy jest dla mnie robieniem wokół siebie szumu i niczym więcej... Film dno, jedną gwiazdke dostał za przytłaczający wręcz klimat(patologiczny, wykrzywiony, ciężki, emanujący brutalnością,mroczny itp itd i można tak bez przerwy) jest to jedyny aspekt filmu za który dostaje jakiekolwiek noty....

ocenił(a) film na 2
MattiTatti

emm to sie nazywa prowokacja i jak widać udała mu sie ;p

Andros_filmweb

Nie chce być okrutna i uchodzić za ignorantkę, która nie docenia Twojej wrażliwości na piękno, ale...
Tym pokazałeś, iż albo masz poważne problemy psychiczne, albo najzwyczajniej pod słońcem robisz sobie jaja...

ocenił(a) film na 10
LilithBlade

Przepraszam bardzo na nikogo tutaj nie prowokuje. Po prostu ten film wzbudził we mnie ukryte talenty, talent to łączenia organizmów żywych w jeden układ pokarmowy. Całe życie wegetowałem, budziłem się rano, praca, dom, dziewczyna, czasami spotkanie z kumplami i tak cały czas, cały czas rutyna która mnie zabijała. Aż do obejrzenia ludzkiej stonogi, ten film mnie obudził, dzięki niemu stałem się bardziej świadomy i zacząłem wkoncu żyć. Dzięki niemu mam teraz jakiś cel w życiu a nie jak wcześniej miotałem się bez celu. Ja wiem że ludzie są zawiśni, j jak widzą jak KTOŚ zaczyna się rozwijać to z zazdrości chcą go sciagnac na dół. Ja się nie dam , i będę konsekwetnie jak Martin realizował swoje marzenie. Mimo przeciwnosci losu bede parł do przodu !!

Adolf Hitler kiedyś powiedział "bezwględna determinacja w dążeniu do celu jest gwarantem sukcesu"

I bede się tych słów trzymał i niczym lew parł konsekwetnie do przodu w realizacji swoich marzen

Andros_filmweb

Ja rozumiem, że każdy szuka celu w życiu... Jednak łączenie układów pokarmowych to chyba dosyć oryginalny pomysł... A pytałeś pacjentów o zgodę?

Andros_filmweb

Andros, kurde jak to jest, że tak wielu ludzi się nabiera na taką grubą ironię? Jeszcze pytają, czy aby na pewno se jaj nie robisz. Nasz kraj mnie czasami zdumiewa... A mówi się o Amerykanach, że są głupi

ocenił(a) film na 1
wayzee

Dokładnie jeszcze miesza w to hitlera to już przegięcie.

ocenił(a) film na 2
Andros_filmweb

Fajne masz wzory do naśladowania: Adolf Hitler i bohater chorego filmu Martin. No normalnie pogratulować dobrego wyboru!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
jukatos

Wg mnie w tym filmie zostal ukazany najpiekniejszy najcudowniejszy najczystrzy akt milosci jakikolwiek moze zaistniec na swiecie, polaczenie w jeden uklad pokarmowy, kiedy ci ludzie zostali ze soba polaczeni, glebszego intesywniejszego polaczenia nie mozna osiagnac nawet po przez seks.

ocenił(a) film na 1
Andros_filmweb

To dlaczego sam nie stał się stonogą jako jeden z członów.

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

Czyżbyś był przykładem koprofagii u ludzi ?
Objaw niektórych zaburzeń psychicznych polegający na spożywaniu kału. Może wystąpić u pacjentów cierpiących na schizofrenię, depresję czy picę.
Koprofagii wynikającej z zaburzeń psychicznych nie należy mylić z praktyką zjadania kału własnego bądź partnera wynikającej z zaburzeń preferencji seksualnych (dewiacji seksualnych). W seksuologii, zaburzenie preferencji seksualnych, w którym źródłem podniecenia seksualnego jest zjadanie własnego kału bądź partnera.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Nie, mówi to poważnie i na prawdę stworzył ludzką stonogę O_o. Głupota ludzka zadziwia. Z pewnością ma schizofrenię, ale siedzi sobie przed kompem i wypisujetakie rzeczy na forum, żeby ludzie się oburzali.
Pokłony za rozpoczęcie tak barwnej dyskusji, Andros.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andros_filmweb

poezja <3

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Przepiękna recenzja. Aż się łezka w oku zakręciła <3

Andros_filmweb

Jestes moim mistrzem !

ocenił(a) film na 10
unimaginable_mind

Dziękuje wam wszystkim za wsparcie naprawdę. Wiele to dla mnie znaczy że jesteście ze mną i duchowo wspieracie w realizacji moich marzeń.

Niestety moja ostatnia stonoga zdechła, przypomnę że składała się ona z gejo czarnucha żyda do którego był przyszyty nazista. Teraz mam z tego powodu pewnie komplikacje prawne tak się składa że ściga mnie policja. W sumie nie dziwie się że jestem ścigany przez nich, gdyż wielkie umysły zawsze były prześladowane.Na początku chciałem uciec na Argentyne, aby tam dalej przeć do przodu i realizować swoje marzenia mimo przeciwności losu. Jednak mój wybór padł na Korę Północną, gdyż tam mój talent Dzing Kong Him czy jak mu tam docenia. Dżing widzi w stonodze wielki potencjał jak zszyje odbytami i ustami np 50 osób to jednym pokarmem wykarmię 50 osób naraz. Bogu dzięki że Korea Północna to kraj który jest otwarty na takich wizjonerów jak ja. Tutaj w Polsce spotkała mnie tylko sama krytyka, niektórzy mówią nawet że jestem chory psychiczne. Jednak takie uwagi do mnie nie trafiają, wiem że ludzie tak gadają z czystej zazdrości bo nie umią się sami za siebie zabrać.

Tak to tutaj w Polsce jest społeczeństwo kanapowych leni siedzących wiecznie przed tv albo kompem, krytykujących wszystkich i wszystko dookoła. Tylko nie wiadomo czemu tacy są - z obawy przed niepowodzeniem, czy może przed tym, że zobaczą jakie życie ich otacza.

Więc podjąłem decyzję Jadę do Korei Północnej, opuszczam Polskę. Zacznę się realizować w kraju który naprawdę mnie docenia, oczywiście w swoim czasie opisze moje przygody jak i wyniki badań z Korei.



Realizujcie swoje marzenia !! mimo słów krytyki i początkowych niepowodzeń !! Konsekwetnie parcie ciągle do przodu !! DeterminaCJA pASJA !! Marzenie !!


„Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj.” Winston Churchill

Andros_filmweb

bardzo dobrze, nigdy się nie poddawaj! marzenia są po to, żeby je spełniać !
Ten film zawiera właśnie przekaz do takich ludzi jak ty! widzę, że świetnie doszukałeś się cząstki siebie w tej produkcji i się dzięki niej realizujesz, tak trzymać !

Bądź silny i przede wszystkim nie przejmuj się słowami krytyki innych. Mówią tak bo sami są zagubieni i nie odnaleźli sensu bytu (w przeciwieństwie do Ciebie) więc najzwyczajniej Ci zazdroszczą.

Trzymam kciuki, mam nadzieję, że Twoje plany się powiodą, powodzenia !!!!! :))))

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

'Dżing widzi w stonodze wielki potencjał jak zszyje odbytami i ustami np 50 osób to jednym pokarmem wykarmię 50 osób naraz.'
x'DDD

Andros_filmweb

tak, zauwazylem, ze film ten wkonponowywolywuje sie w klasyczne kanony swiatowych dziel kinematografi, stoi na rowni lub jesli nie wyzej z dzielami Bergmana, Antonioniego, Larsa Ulricha, Woody Allena i oczywiscie Petera Jacksona. poszukiwanie szczescia i spelnienia motywuje gownego bohatera to dzialan epickich, brawurowych, nietuzinkowych, wysoce niehigienicznych a zarazem prostych, wysublimowanych, wrecz erudyczno-marksistowsko-leninowskich.
Filmu osobiscie nie ogladalem, przesunalem suwakiem w kilku kunsztowych momentach aczkolwiek - i juz tych kilka drogocennych chwil, niezapomniana i beztroska trauma oraz brak kontroli nad paroma witalnymi miesniami zwieraczowymi (w szczagolnosci musculus sphincter ani externus) - pozwolily mi na wyrobienie sobie wybitnie obiektywnej oceny tego dziela, porownywalnego do Casablanki, Obywatela Kane`a, Przeminelo z Wiatrem i oczywiscie Wladcy Pierscieni Zaciskowych Do Przewodu Paliwowego Ferrari Testarossy Petera Jacksona. Danke
ps. nagrode Pulitzera odbieram w auli glownej Instytuty Pediatri i Poloznictwa dzis po poludniu, miedzy obiadem a kolacja a dokladnie o 4.30

mauser8x57

psps. chciałbym osobiscie pogratulowac wybitnych opracowan naukowych takim tuzom wolno myslicielstwa jak:

Profesor amilis, z katedry Kau i Moczu Uniwersytetu w Lizbonie, za wyrafinowane i spektakularne cytowanie encyklopedii, kwiecisty jezyk wlasny i objasnienia zrozumiale nawet dla ameby.;

doktor Jadeee666 - Politechnika Gliwicka, wydzial tokarstwa, specjalizacja sruby lewoskretne, za wspanialy esej "co jesc aby nie pachnialo brzydko z tylu - na kanwie przezyc wlasnych w przedszkolu nr 5" i oczywiscie;

mgr camelot 1 z Kliniki Udaru Mozgu z Badenhoffen za pelnego natchnienia prace dydaktyczna "zywywienie kalem - prawda czy falsz, przewodnik po gastrycznej gastronomi"

użytkownik usunięty
mauser8x57

Andros_filmweb masz już chętnego dewianta mauser8x57, przez łeb go łomem i przyszywaj mu ryja do jakiegoś grubasa ;)) Będzie szczęśliwy mogąc poświęcić się dla twoich chorych obsesji

mauser8x57

kolejny dobry ! :D

mauser8x57

Larsa Ulricha? To porzucił Metallike dla rezyserki? No,no...

A Allen to cienias.

ocenił(a) film na 7
mauser8x57

mauser8x57 - a tobie najszczersze gratulacje znajomości pisowni języka Polskiego oraz naszych ojczystych znaków typu ł ; ż itd. Znalazł się filozof z domu NEO.

camelot1

camelot1, najszczersze gratulacje znajomoci pisowni jezyka polskiego (nie Polskiego, zapytaj pani na lekcji) oraz naszych ojczystych znakow, jak chocby Orzeł Biały, bo ł ź fi ci itp. to polskie znaki gramatyczne jezyka polskiego, ale co tam, w 7 roku zawodowki pewnie Cie dołuczą

ocenił(a) film na 1
Andros_filmweb

No cóż... Ciekawa opinia. Martin był gwałcony przez ojca i maltretowany przez matkę. Odnośnie dziewictwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Andros_filmweb

"Człowiek jest jak drwal. Drwal żyje, żyje, a potem umiera. Podobnie jest z człowiekiem" - Paulo Coelho
Tak więc nie poddawaj się Andros! Mamy tylko jedno życie. Wierzę, że również Twoje marzenia o stworzeniu ludzkiej stonogi się spełnią. Nigdy nie powinieneś rezygnować i dążyć do celu dosłownie po trupach! :) Podziwiam Cię i Twój zapał.

ocenił(a) film na 2
Andros_filmweb

Gdzie ty widzisz w tym filmie miłość do bliźniego? Dla mnie ten film jest chory, mało nie zwymiotowałam jak to oglądałam. Zgadzam się z tobą powinniśmy dążyć do swoich celów i spełniać marzenie, ale ten film na pewno nie jest przykładem. Marzeń takich jak stworzenie ludzkiej stonogi nie powinno się spełniać , bo to jest chore i nieludzkie. Tym bardziej nawet , że Martin nie miał zdolności chirurgicznych i to co on robił było straszne! Czy gdybym ja miała marzenie zrobić z ciebie i paru innych ludzi taką stonogę też byłbyś tak optymistycznie nastawiony? Nie sądzę.

Torres892

Od razu by mu się odechciało głupot.

ocenił(a) film na 2
Human_

Jestem tego w 100% pewna.

ocenił(a) film na 10
Andros_filmweb

Wiedziałem, że ktoś doceni ten film :D Jedynka była...no po prostu coś pięknego. Zajebista odskocznia od tego całego syfu jaki dziś powstaje...(nie żebym nie lubił dzisiejszego kina, ale horrory wychodzą kiepskie...). Po raz pierwszy od wielu w sumie lat (nie licząc pierwszej stonogi) film zmusił mnie do prawdziwych odczuć i zachowań. Totalny brak cenzury! W końcu! Tej mordy psychopaty lepiej nie mogli dobrać :D Klimat, krew, kał, gwałt, krojenie na żywca, obrzydliwy poród!! CHORE!! ZAJEBISTE!! K*RWA TAK!! Oczywiście film miał wiele niedociągnięć, ale co z tego skoro tak wciąga, że nawet nie zwracałem na to uwagi! To wręcz przerażało, jak wszystko szło mu z taką łatwością. K*rwa krzywiłem paszcze za każdym razem jak oblizywał palce. Co za schiza!! Tak na dobrą sprawę...uważam, że każdy na miejscu Martina, obrzydliwego karła z astmą, gwałconego przez ojca, skazanego na mieszkanie z je*niętą matką, która oskarża go o utratę męża, na miejscu człowieka po takiej traumie, która ciągnie się za nim całe życie i skazanego na codzienne psychiczne i mentalne tortury...na jego miejscu każdy dopuściłby się czegoś takiego. Nienawidził ludzi, znikąd miał szukać wsparcia, ciepła czy pomocy, ku*wa- nie mógł zaufać nawet własnemu terapeucie, który sam chciał go zgwałcić...ja pier*ole...ja pier*ole...uff...takhhhhhhhhhhhhhhh...i tutaj pragnę podkreślić, że nie udaję je*niętego- to moje prawdziwe odczucia odnośnie filmu. Chciałbym uścisnąć rękę panu Six'owi...o ile wcześniej nie zesrałbym się w majty ze strachu przed spotkaniem z nim :O

ocenił(a) film na 10
k0peryto

nie głupio piszesz. naprawdę tak samo chciałem napisać, ale ty zrobiłeś to lepiej! dziękuję

ocenił(a) film na 3
Andros_filmweb

uwielbiam Cię za ten koment :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones