PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556429}

Lustra 2

Mirrors 2
5,3 16 305
ocen
5,3 10 1 16305
Lustra 2
powrót do forum filmu Lustra 2

Zwłaszcza te dialogi w filmie nie da się nie zauważyć że zbyt często wspułpracownicy pytają się głównego bohatera czy wszystko w porządku i masa synonimów ale chodzi o to samo. Film się ciągnie jak flaki... szkoda czasu obejrzałem tylko dla tego że pierwsza część była o dużo lepsza

ocenił(a) film na 5
krx01

Ja też podpisuję się pod tym i było nudne pierwsza część nie była ciekawa, a druga im wyszła trochę sensacyjnie niż strasznie, prędzej by pasowało stwierdzenie że film był obrzydliwy niż straszliwy...

ocenił(a) film na 3
Przemek199431

tak tak racja

użytkownik usunięty
krx01

jedyne co ratowało ten film to cycki pod prysznicem :):)

ocenił(a) film na 7

Każdy ma inny gust. Mnie się film podobał i daje 7/10

ocenił(a) film na 4

To prawda dobra scena, ale po wyjściu z pod prysznica jest już słabo do końca.

ocenił(a) film na 3

zgadza się aktorka miała wybitnie dobrą figure :)

użytkownik usunięty
Viljar

ogólnie aż strach teraz pod prysznic wejść :>. chyba najlepsza scena w filmie + dobre cycki jak już mówiłem

ocenił(a) film na 4

Jeśli kogoś kręci silikon to owszem.

ocenił(a) film na 2
krx01

film jest fatalny, jedynka jeszcze była w miarę ale dwójka ... kiepsko

ocenił(a) film na 4
krx01

jedynka mi się podobała nawet bardzo, w porównaniu do ówczesnych horrorów? to nawet bardzo bardzo! ale były dłużyzny, i nawet to że bohater biegał sobie główną ulicą do Ryana i do swojego ojca prosto z pracy jakby mieli do siebie 200 metrów. oraz zakończenie jak z lichego horroru co leci nocą na tv puls. dobrze sie zapowiadało, ale jak zobaczył tego swojego ojca w piasku na ulicy... eh. dobry potencjał ale im dalej tym gorzej

ocenił(a) film na 4
krx01

Film nie umywa się do pierwowzoru - wersji koreańskiej gdzie panował jako taki klimat. Tutaj przy każdej "lustrzanej" scenie chciało mi się raczej śmiać... śmierć albo jest "zabawna" albo obrzydliwa w każdym bądź razie na pewno nie wywołuje dreszczyku emocji. W oryginalne przynajmniej o coś chodziło... był jakis sens... tutaj pokazują tylko beznadziejne sceny gdzie każdy musi bardzo się okaleczyć, pociąć itp. Po prostu im więcej krwi i flaków tym lepiej - taka jest koncepcja tego filmu. Stanowczo odradzam...

Mati86

Więc ściągne go dla tych cycków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones