PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556429}

Lustra 2

Mirrors 2
5,3 16 305
ocen
5,3 10 1 16305
Lustra 2
powrót do forum filmu Lustra 2

Film zwyczajnie dobry

użytkownik usunięty

Postanowiłam już nigdy nie sugerować się ocenami, albo co gorsza komentarzami do filmów na filmwebie.
Jak dla mnie film Lustra 2 był zwyczajnie dobry, pokazuje jak powinna być ukarana wszelka obłuda, wywyższanie się itd (kto widział ten wie o co chodzi) ... wszystko w tym filmie klei się w jedną dobrą całość, musisz obejrzeć do końca żeby skumać o co chodzi.
Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od pierwszej części.
8/10

Popieram jak najbardziej, ciekawy i trzymający się kupy scenariusz (wszystko ma swoje uzasadnienie), świetne sceny śmierci, dość dobre efekty specjalne, nawet nieźle dobrani aktorzy, podkreślająca akcję muzyka no i niezłe laski (zwłaszcza Emmanuelle Vaugier). Wiadomo, że nie jest to film do głębszych przemyśleń, chociaż swoje przesłanie ma. Nie wiem dlaczego ludzie bluzgają na ten film, bo co, nie ma grupy nastolatków, która ginie po kolei? Za dużo krwi? To powiedzieć rodzicom, żeby Wam zabronili tego typu filmów albo spadówa na "W-11". Zbyt szybka akcja? Byłaby wolniejsza to słyszałbym marudzenie, że nic się nie dzieje, że ktoś usnął itp. A kij wam w lewe oko troluchy... Szkoda mi klawiatury na was.

Pyrogenus

żałuje że na filmwebie nie ma opcji lubię to jak na facebooku bo napewno kliknąłbym ją pod twoim komentarzem brawo ;) Pyrogenus

ocenił(a) film na 7

Popieram. Nie warto sugerować się opiniami innych nie tylko na filmwebie, ale ogólnie... nigdzie. Film jest zdecydowanie dobry, jednak wg mnie słabszy od pierwszej części, w każdym razie zasługuje na pozytywne komentarze i oceny. Jedyne co mi się nie podobało to sztucznie wyglądająca scena z głową w lustrze (kto oglądał ten wie o co chodzi), jednak można przymknąć na to oko gdyż to w sumie nie działo się naprawdę. Warto również wspomnieć, że film z pierwszą częścią ma niewiele wspólnego ;)

lostek815

Do połowy dało się jeszcze oglądać. Potem niedociągnięcia, drewniane aktorstwo, przewidywalność. No i ta cała Vaugnier - zero emocji na twarzy. Słabizna w porównaniu z pierwsza częścią 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones