PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556429}

Lustra 2

Mirrors 2
5,3 16 305
ocen
5,3 10 1 16305
Lustra 2
powrót do forum filmu Lustra 2

zagadka filmu?!

ocenił(a) film na 6

Może mi ktoś odp bo nęka mnie jeden wątek w tym filmie.Ginęły osoby które stały za zabójstwem tej zaginionej dziewczyny. Co miał wspólnego ojciec gł.bohatera z zabójstwem?Ochroniarz oszpecony,bo kasował nagrania....ale CO Z OJCEM:)?

ocenił(a) film na 3
monnika

Wg mnie musisz oglądnąć pierwszą część. ;)
1) W poprzedniej części lustra zmuszały gł bohatera nękając/zabijając jego rodzinę do działania. 2) Poza tym Ojciec był szefem tego centrum handlowego i nic nie robił by zainteresować się zagubioną pracownicą. (chyba, naciągam trochę) ;)
Tak na zachętę dodam, że 'lustra 2' - w porównaniu do poprzedniej części są totalna beznadzieją ;P

ocenił(a) film na 6
Lie_illusion

1. argument brzmi przekonująco,bo nie oglądałam "Lutra1".Ale nadal mnie ten wątek prześladuje;P

ocenił(a) film na 3
monnika

to obejrzyj, bo "Lustra 2" to pomyłka, pod względem fabularnym klon 1 części ze znacznie gorszym wykonaniem :)

ocenił(a) film na 5
monnika

Ojciec dał synowi taka ch... robote ;)

monnika

To było po telefonie jaki wykonał do ojca że chce zrezygnować z pracy, wtedy "ukazano" mu jego ojca tej kałuży na ulicy - to miało być ostrzeżenie, żeby nie rezygnował tylko pomógł tej zamordowanej dziewczynce :)

monnika

wielkie dzieki. Dla twojej wiadomosci istnieje cos takiego jak spojler

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones