PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828513}
6,3 3 205
ocen
6,3 10 1 3205
Mój przyjaciel szpieg
powrót do forum filmu Mój przyjaciel szpieg

I taki humor jest i w tym filmie. To nie jest nowoczesna żenująca komedia netflixa z przeklinaniem i gadaniem o waginach.
Już prolog daje do zrozumienia z jakim filmem mamy do czynienia gdy Dave ucieka autem w rytm coverów amerykańskich hitów śpiewanych po rosyjsku XD
Mamy rezolutną dziewczynkę i agenta CIA (wiem, oklepany schemat The rock miał taki film, Vin Diesel też), ale nie jest za ckliwie bo nawzajem sobie odgryzają, cisną sarkazmem etc.
Świetna jest też "gebowata"partnerka Bautisty która wg mnie ukradła show swoimi akcjami.
Humor sytuacyjny jest świetny, a parodie scen z filmów akcji są w punkt.

Polecam z czystym sumieniem

ocenił(a) film na 8
dezertx

99 balonów w powietrzu to amerykański hit?

ocenił(a) film na 8
Archdarameron

Oj tam czepiasz się ;) jeden hit z NRD/RFN się trafił ...

ocenił(a) film na 6
dezertx

Według mnie całe show skradła ta dziewczynka, która wystąpiła też ostatnio w serialu Upload. Przeszkadzało mi to, że wątek kryminalny został potraktowany po macoszemu i jest właściwie tylko pretekstem, żeby para naszych głównych bohaterów się spotkała. To jeszcze przełknąłem, ale wątek romansowy był totalnie niepotrzebny. To wszystko wyglądało tak jakby scenarzysta po kolei odhaczał wszystkie elementy, które powinny się pojawić w tego typu filmie. Mamy 2020 rok i wypadałoby trochę poeksperymentować. No nie powiem, pod koniec było jedno zaskoczenie, związane z parą sąsiadów, ale to za mało.
A i zmienił bym też sam początek filmu, bo może być mylący dla rodziców, którzy chcieli obejrzeć film z dziećmi.

ocenił(a) film na 8
McGyverPL

No masz rację, jest schematyczne i korzysta z wytartych motywów , ale jednak dają rade bo są zabójcze gagi i chemia między tą małą i Bautistą

ocenił(a) film na 6
dezertx

Jeszcze dodam jako ciekawostkę, że polski tytuł tego filmu to Mój przyjaciel szpieg. Z kolei podobny film z The Rockiem i Hartem nosi tytuł Agent i pół. Spokojnie można zamienić tytuły tych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones