PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7800}

Mój własny wróg

Enemy Mine
7,2 15 150
ocen
7,2 10 1 15150
7,3 3
oceny krytyków
Mój własny wróg
powrót do forum filmu Mój własny wróg

dokladnie taki mial tytul na vhs :).Wpadlem tu bo ogladalem ostatnio I can only imagine i jedna z rol gral Dennis Quaid... film o calkiem innej tematyce, swietny,ale.... patrzalem sobie na filmografie Quaida a tu prosze!! "Moj ukochany wrog" I jaki film ! I uzmyslowilem sobie jak ten czas leci ... porownanie Quaida teraz i kiedys...I ile to juz minelo a tamte filmy w pamieci i jakie kiedys bylo kino ... i jakie to byly przezycia.. jakos milo sobie wspomniec :) Wiadomo ze filmy tamte teraz wydaja sie tandetne pod wzgledem efektow i ogolu do tych nowych ale one mialy "to cos" Kiedys sobota godzina 20:00 zawsze lecial jakis super film i kino nocne.. heh kto pamieta tamte czasy wie o czym mowa :)Sam mam kolekcje starych filmow i czesto je ogladam - czuje sie wtedy jakby sie cofnal czas ...

Jack1

Pytanie do super znawcow.... kiedys lecial w kinie nocnym film gdzie na poczatku bandyci przetrzymywali jakichs ludzi w jaskini,bandyci byli w maskach bodajze przebrani za mikolajow /nie wiem tez czy to ten sam film ale koles jezdzil na motocyklu w czarnym kostiumie i film chyba mial w tytule "........ lato......" i jeszcze jeden kolesie mieli jakas misje czy uciekali bylo ich bodaj trzech na pustyni gdzies i jest scena ze ich gonia helikopterem a juz chyba ten ostatni co zostal zakopany byl w piasku po odlocie helikoptera wylazi z piachu i zjada tam weza dodatkowo chyba kazdy z nich mial rakiete, taka flare ze jak ich znajda to maja dac sobie sygnal bo kazdy p;oszedl w inna strone .. jakby ktos .. cos kojarzyl chociaz przez mrok tytuly to mnie to bardzo ucieszy chociaz watpie zeby z takiego opisu ktos mi po 30 latach wyskoczyl z tytulem :)Pozdrowienia dla wszystkich

ocenił(a) film na 8
Jack1

Mi to się kojarzy z "Koziorożec jeden", ale sprawdź i daj znać. Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones