PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181460}

Męsko-damska rzecz

It's a Boy Girl Thing
6,6 33 059
ocen
6,6 10 1 33059
5,6 5
ocen krytyków
Męsko damska rzecz
powrót do forum filmu Męsko-damska rzecz

Jak patrzyłam na plakat z tego filmu (a duży był i z bliska patrzyłam bo to na przystanku było) to mi sie wydawało ,że oni mają tak pod 30 lat! W ogóle strasznie sztucznie wyglądają -zwłaszcza ten facet.Założe sie ze cała twarz ma komputerową 'wygładzoną'(czyli że wygląda jak jakiś android wg mnie)

Sprawdziłam- ta aktorka ma 27 lat ,on 23 ( i- raju! on naprawde ma tką twarz!)No, szkołe średnią już dawno skończyli :>

Czyżby młodych i utalentowanych (przynajmiej jak na potrzeby komedii romantycznej ) zabrakło?

sephora

rozumiem jakby mieli po te 20 lat, ale 27?? popieram cie bo rzeczywiscie są starzy, zwłaszcza ta babka i nie nadają się do tych ról! Tylu jest przecież młodych aktorów...ale chyba reżyser chciał zrobic komedie romantyczna dla zakochanych par a nie dla nastolatek...szkoda że nic z tego mu nie wyszlo.

ocenił(a) film na 9
one_love_u2

A patrzyłyście na zdjęcia z filmu w galerii? Znacie w ogóle chociaż trochę Samaire? Ta dziewczyna wygląda o wiele młodziej, niż nastolatki młodsze od niej o 10 lat! Zegers też tutaj pasuje idealnie. Moim zdaniem są świetni i przypuszczam, że film też będzie dobry. Poza tym aktorzy generalnie są starsi, niż postaci, które grają;]

ocenił(a) film na 2
Jope

E tam. A tak poza tym ten plakat wygląda jakby był z innej wpoki.

ocenił(a) film na 2
Night_Shojo

epoki :) (przejęzyczenie)

użytkownik usunięty
Night_Shojo

Ten plakat mnie nie porwał i przez to odczuwam, że film mnie też nie zachwyci...
Ale nie ocenie go po plakacie bo mam zamiar go w najblizszym czasie obejżec :)
co do aktorów to "nie czuje" zdania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones