PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112127}

Młody MacGyver

Young MacGyver
5,8 83
oceny
5,8 10 1 83
Młody MacGyver
powrót do forum filmu Młody MacGyver

czy ten film ma coś wspólnego z serialem MacGyver?

sportowiec

Tak. Głównym bohaterem serialu jest syn Angusa MacGyvera. Teraz jego syn wykorzystuje talent i pomaga ludziom. Ale czy ktoś wie, czy ten serial odniósł sukces? Ja słyszałam tylko o czym jest, ale czy jest dobry? Nie mam pojęcia.

balex

Wyszedł tylko pilot tego serialu ale niestety Warner Bros zdecydowało, iż serialowi będzie brakowało atmosfery i serial nigdy nie wszedł do produkcji

ocenił(a) film na 6
balex

dlaczego mowi sie ze to jego syn? skoro to miala byc kontynuacja starego dobrego macgyvera to wypadaloby zeby jego syn nazywal sie shawn angus macgyver? tak jak tobylo w ostnim odcinku starego macgyvera :)

ocenił(a) film na 5
sportowiec

Dobrze nam znany, stary MacGyver był ogólnie wujkiem tego oto młodziana, który przejął po nim posadę w Fundacji Pheonix. Miał tak jak orginalny Mac zajmować się walką z terroryzmem i takimi tam.
Niestety, a może stety powstał tylko pilot "Młodego MacGyvera" i nie zdecydowano się na zainwestowanie w ten serial. Jedyny odcinek można obejrzeć na Youtube ;)

Shady_7

Young.Macgyver.S00E00.Unaired.Pilot.VHSRip.XviD-TVV

maniek112_filmaniak

link, ten twój nie działa

ocenił(a) film na 3
sportowiec

Szkoda na to czasu. Niewypał.

ocenił(a) film na 1
sportowiec

No własnie, mowa, ze to oryginalny MacGyver to wujek tego gościa. Żeby było śmiesznie to nie przypominam sobie, żeby Mac miał jakieś rodzeństwo !!! A oglądam obecnie stare odcinki. Zaczęłam to wczoraj oglądać, ale po 18 minutach wymiękłam. Nie wiedział czy śmiać się czy płakać, takie to głupie było. Obsadzenie Jareda w roli głównej to jakaś masakra. Koleś mnie irytuje na maksa. Scena kiedy w windzie babcia i ten robotnik zachwycają się Clayem i wzięło ich na wspominki byłe po prostu irytutująca. A później jak przechodzi weryfikacje. Hasło (czy co od tam podawał)? "Young MacGyver", i ten irytujący uśmieszek. W tym momencie przegieli i wyłączyłam to. Porażka po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones