PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794543}

Młodzi Tytani: Akcja! Film

Teen Titans Go! To the Movies
6,2 4 557
ocen
6,2 10 1 4557
5,8 6
ocen krytyków
Młodzi Tytani: Akcja Film
powrót do forum filmu Młodzi Tytani: Akcja! Film

Jak widać "Emotki: Film" będzie miał nowego konkurenta, który być może przebije się na pierwsze miejsce najgorszych filmów animownych w historii.

sylwia_korwek5

Ok, zmieniam zdanie. Obejrzałam zwiastun i wcale nie było tak źle.

ocenił(a) film na 8
sylwia_korwek5

poza tym istnieją GORSZE filmy animowane niż jakieś EMOTKI FILM wymienię kilka z nich
-Foodfight (jako jedyny wysokobudżetowy poza emotkami posiada tytuł najgorszego filmu animowanego w historii kinematografii jest na 5 miejscu najgorszych filmów wg. imdb)
-Legenda Titanica (jest odpowiednikiem naszego "Smoleńska film nie ma prawie nic wspólnego z prawdziwymi wydarzeniami z tyanika i film okłamuje najmłodszych że wszyscy przeżyli)
-Fox's Tale/Kis Vuk
-podróbki słynnych filmów animowanych od Video Brinquedo czy jak się piszę
-Troll land (Podróbka trolli)
mogę wymienić ich więcej ale nie chcę mi się

sylwia_korwek5

Będę szczera - film zapowiada się lepiej niż serial i myślę, że to będzie świetne zakończenie (nie no, tak to przeczuwam). Z resztą z tego co wiem to ponoć oryginalni Młodzi Tytani dostaną szósty sezon, więc ciesze się, że to zakończą

ocenił(a) film na 10
TheMangle17

a ja wręcz przeciwnie - oryginalni Teen Titans mają wg mnie słabą warstwę wizualną i średnią fabularną, ponadto całość jest brana zbyt na serio... a tutaj, mamy od początku jasno powiedziane, że to głupawa „dwudziestominutówka” i jako taka spełnia się świetnie...

i chciałbym bardzo zauważyć fakt, który jest pomijany przez wszystkich zatroskanych „rodzicuf” - jeśli dzieciaki polubią Tytanów, to z chęcią sięgną po komiks, a to już bardzo dobra promocja czytania jako przyjemności i rozrywki!

użytkownik usunięty
Darth__Envious

Uff, wszystkie kreskówki są brane zbyt na serio przez ludzi, którzy mają jakiś wielki problem i traktują je jak świętość...

sylwia_korwek5

jak dla mnie film doruwnuje serialowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones