PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269798}

Mściciel

Bone Dry
5,9 927
ocen
5,9 10 1 927
Mściciel
powrót do forum filmu Mściciel

You can call me Jimmy.

ocenił(a) film na 10

Intrygujący film o potędze zemsty...w końcu każdy ma do niej prawo...
ale czy są jakieś granice? Zapewne znikają gdy ktoś pierwszy je przekroczy...a wtedy nic już nie stanie na przeszkodzie by stać się mścicielem...

Jimmy_7

Zgadzam się, motyw porywacza to zemsta, i mimo iż ten temat w kinie pojawiał się wiele razy, ten film jednak ma coś w sobie. 8/10

ocenił(a) film na 7
Phoenix_25

rzeczywiście. nic w tym filmie nie dzieje się bez przyczyny, nie ma niedociągnięć, niedomówień. 7/10

ocenił(a) film na 7
maurycy_miron

Zgadzam się pod tym względem film jest na 7, ale oczywiście jakis mądrala musiał spoilera rzucić juz w tytule... ale 7/10- na tyle zasłużył ten film.

ocenił(a) film na 9
zoth

Ja nawet nie pomyślałam o tytule w ten sposób. W opisie filmu było, że chodzi o zemstę i nie zastanawiałam się jakby to było, gdybym o tym nie wiedziała. Nic mi to nie zepsuło, i tak patrzyłam w ekran z zainteresowaniem. To świetny film, wciągający od pierwszej sceny. Dosłownie. W bardzo ciekawy sposób nakręcony. 8/10.

ocenił(a) film na 6
Miyu67

Tak jest 7/10 najlepsza ocena dla filmu. Myślałem że będzie to jakieś tanie nudnawe kino, a tu... zaskoczenie. Polecam filmik

Jimmy_7

jak dla mnie film na 6/10. wciaga, bez watpienia ale bez przesady... poza tym jest kilka rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic. przede wszystkim fatalne przetlumaczenie tytulu (oczywiscie nie idzie to na korzysc samego filmu). msciciel? zupelnie jakbym mial do czynienia z jakims komiksem typu punisher. poza tym (i tu juz SPOILERUJE):

"niedoceniles potegi milosci" jest chyba najglupsza kwestia jaka slyszalem w filmie od miesiecy. poza tym podczas jazdy samochodem z bohaterem na masce ci prowadza dialog... w zyciu by sie nie slyszeli... drag ktory wbija koles oprawcy w noge na koncu filmu jest tepy i na pewno by sie go nie dalo wbic... (moze sie czepiam...) no i zona "msciciela"... poki nie powiedzial ze to jego zona myslalem ze corka... miedzy nimi bylo chyba z 20 lat roznicy... ale jakby nie bylo ogladalo sie przyjemnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones