PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767273}

Małżeńskie porachunki

Dræberne fra Nibe
5,9 9 946
ocen
5,9 10 1 9946
5,2 6
ocen krytyków
Małżeńskie porachunki
powrót do forum filmu Małżeńskie porachunki

Niestety...

ocenił(a) film na 4

Niestety, świetne kino skandynawskie postanowiły ulec tej samej modzie, co kino francuskie, czyli robić nieśmieszne komedie. Półtorej godziny dla jednej sceny z łopatą, to niestety ciężko strawna dawka kina. Teksty śmieszące jedynie mniej wybredne gusta, które chichoczą na dźwięk słów "mały penis".

Nie wiem, może cokolwiek drętwe dialogi to wina tłumaczenia. Nie znam duńskiego, ale miałem wrażenie, że tłumaczenie obejmowało jakieś 80% tekstu. Film do obejrzenia, ale poziom naprawdę średni. Dorociński wypada bardzo blado i bezbarwnie. Kompletnie niczym nie zadziwia, a o zachwycie mówić bardzo trudno.

ocenił(a) film na 4
Jayaman

Powiedziałbym, że to też moda z kina polskiego, bo u nas nieśmieszne komedie też dominują. Ten poziom neurotyzmu zdecydowanie został przesadzony moim zdaniem, do takiego stopnia, że bohaterowie irytowali swoją nieporadnością, zamiast wzbudzać sympatię.
Też przebieranie się faceta w damskie ciuchy to był innowacyjny chwyt komediowy u Bareji, 40 lat temu. Tutaj jeszcze dodatkowo uzasadniono go idiotycznie.

Film męczący jak takie to norweskie życie na prowincji z początku filmu, więc w sumie klimat chyba jakoś tam oddali.

ocenił(a) film na 4
Roy_v_beck

Też nastawiłem się na ten film i można powiedzieć że też się zawiodłem Film mało śmieszny ale może ciekawej roli Marcina Dorocińskiego nie którym zabiegom w filmie i dość pokrętnej historii To ratuje trochę film od upadku .

Jayaman

Mam to samo odczucie. Zupełnie nieśmieszna komedia, poziom żartów niziuteńki. Spore rozczarowanie, niestety.

ocenił(a) film na 3
Jayaman

Bardziej przypomina mi, tego typu, produkcje amerykańskie. Żenująca scena w męskiej toalecie - 3/10 !!!

ocenił(a) film na 3
Jayaman

Masakra, żenada aktorska, kretynskie dialogi, a salsa w kościele z krzyżem rzuconym w kąt, zapewne bez intencji twórców, mówi wiele o puste społeczeństw zachodnich...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones