PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602026}

Mały Książę

Le Petit Prince
7,6 89 499
ocen
7,6 10 1 89499
6,1 11
ocen krytyków
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

zakochałam się

ocenił(a) film na 10

Oryginalne przedstawienie "Małego Księcia". Książkę znam na pamięć i ten sposób przedstawienia historii Małego Księcia był strzałem w 10. Ogromne wrażenie na mnie wywarły animacje. Sposób w jaki przedstawione były sceny z samej historii pilota powodowały u mnie gęsią skórkę. Moje 4letnie dziecko wynudziło się potwornie, ale ja byłam zachwycona. Zdecydowanie nie jest to bajka dla małych dzieci, bo nie są jeszcze w stanie zrozumieć tej historii, ani docenić animacji, która była wspaniała, ale dorośli powinni koniecznie zobaczyć.

aniat1989

Zgadzam się w stu procentach z Twoją opinią! Szkoda, że ten film jest tak mało popularny, powinno go zobaczyć więcej osób (i właśnie przede wszystkim dorosłych).

aniat1989

Też znam książkę, i uważam że jest dla wszystkich ale mniejsze dzieci pewno nie rozumieją przekazu jaki niesie, dlatego niektóre z nich na seansie się nudziły bo tego nie rozumiały. Albo być może uważały że to tylko taka historyjka w której mały chłopczyk przyleciał z planety, poznał jakiegoś pilota, lisa itd. Ale w tym jest coś więcej. Warto chociażby podkreślić te znane cytaty np. ,,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu'' czy też ,,Czuję się samotny na pustyni- Wśród ludzi jest się także samotnym'' wątpię żeby młodsze dzieci zrozumiały o co chodzi. Ja jednak jestem trochę starsza (no 14 lat to może nie tak dużo ale...) zrozumiałam ten film i też byłam zachwycona. Piękna animacja, chyba z 5 razy się popłakałam :') dla mnie 10/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones