PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562718}

My Way

Ma-i We-i
7,7 4 347
ocen
7,7 10 1 4347
Ma i We i
powrót do forum filmu Ma-i We-i

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 5

Nie rozumiem dlaczego ten film ma takie wysokie oceny, może ktoś wytłumaczyć ? Bardzo bym prosił

ocenił(a) film na 10
miroll

A ja nie rozumiem dlaczego Ty postawiłeś tak niską ocenę, może ktoś wytłumaczyć? Bardzo bym prosił.

A tak w ogóle, o gustach się nie dyskutuje. Jeden lubi, a drugi nie, i to jego sprawa. Dlaczego starasz się mieszać w cudze sprawy? Ludzie po prostu lubią, tak trudno stwierdzić Ci że ktoś coś lubi, myślisz że każdy będzie miał gust podobny do twojego? Tak się nie da, też nie lubię niektórych filmów, które mają wysokie oceny, ale nie mam nic do tych, co je wstawiają. Ich gust i tyle.

ocenił(a) film na 5
tomijerry123

chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył co w tym filmie jest zasługującego na dobrą ocenę. Ja Ci mogę oczywiście wytłumaczyć dlaczego niską ocene wystawiłem,
ten film to jest film przygodowy a nie ma nic współnego z dramatem wojennym. Jest bardzo wiele błędów, bardzo słabe sceny wojenne i bardzo słabe kreacje aktorskie. Cała reszta jest przyzwoita dlatego film dostał 5/10 a nie 1/10.

ocenił(a) film na 10
miroll

Jak dla mnie sceny wojenne są dość dobre, poza jednym małym problemem, jakim cudem do cholery można zniszczyć z takiego karabinu taki samolot? Ale jak dla mnie aktorzy grali dość nieźle. Zauważ że to film zbudowany na stosunkowo niskim budżecie dlatego od takiego czegoś nie należy oczekiwać scen jak w "Johnie Rambo" czy obsady aktorskiej jak w "Niezniszczalnych" (do której zresztą nie mam zbytnich zastrzeżeń).

ocenił(a) film na 5
tomijerry123

Rozumiem, mam do czynienia z osobą która daje 9 za słabe filmy, nie mam jak z tym dyskutować. Twój wybór.

Budżet filmu był całkiem wysoki jak na Koreę.
(John Rambo przeliczając z tamtych czasów na obecne + zaawansowanie technologiczne miał mniejszy budżet)

Film jest bardzo słaby pod względem scenariusza reżyserki i gry aktorskiej i "Twoje widzimisie" tego nie zmieni.

Ten temat został założony po to by ktoś mi wytłumaczył wątpliwe dobre strony tego filmu - a raczej czym się tu ludzie zachwycają.

ocenił(a) film na 10
miroll

Jak to całkiem wysoki? Koreański podobny film "Braterstwo broni" moim zdaniem z Ma-i We-i jest na równi mimo 3 RAZY WIĘKSZEGO BUDŻETU. Chodziło mi o ostatnią część Ramba, której ostatnia część kręcona była bodajże w 2007 lub 2008 roku. Zaawansowanie techniczne było podobne, a lata produkcji również, sceny batalistyczne podobne a jakoś JR miał budżet gdzieś 8 razy większy.

Co do mnie, dobre strony tego filmu (tłumaczę):

- znakomite sceny batalistyczne jak na taki mały budżet;
- dobrze ukazany bezsens wojny;
- połączenie wątku wojennego z wątkiem sportowym;
i więcej, których nie mam zbytnio ochoty wyjaśnić.

Wadami według mnie są rzeczy takie jak rażące błędy i niedogodnienia co do tamtego okresu historycznego, dlatego nie dałem dziesiątki.

ocenił(a) film na 5
tomijerry123

- dobrze ukazany bezsens wojny - tu się zgodzę.

resztę jednak postrzegamy zupełnie inaczej, ale dzieki za wytłumaczenie. Ja też nie dałem temu filmowi 1/10 tylko 5/10 :)

ocenił(a) film na 9
miroll

Niektóre filmy trzeba po prostu "zrozumieć" tobie się to nie udało dlatego dla Ciebie jest to przeciętny obraz batalistycznej maszyny.

ocenił(a) film na 5
Ejdzej92

przykro mi, zupełnie nie o to chodzi :), ale masz + za dobre chęci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones