maksimum efektów specjalnych, pościgów, strzelanin i fajerwerków, a scenariusz głupi i bez
sensu.
I jeszcze ten dubbing: tygrys mówiący po pseudo-rosyjsku, to znaczy po polsku, tylko z idiotycznym
zaśpiewem (żaden Rosjanin w ten sposób nie mówi), mors wtrącający italianizmy, a dlaczego lew i
spółka nie mówią jak...
Straszliwy skok na kasę!
Akcja całkowicie bez ładu i składu, humoru praktycznie brak, nowe postacie nie wnoszą nic do historii, a stare mocno irytują ze szczególnym zaznaczeniem tego idioty Juliana, który został tu wepchany na siłę (a jego wątek romansu z niedźwiedziem był obrzydliwy).
Najgorszy jest jednak przekaz...
Poziom animacji jeszcze bardziej podbity niż w dwójce. Obawiałem się tego cyrkowego klimatu mając w pamięci fatalną odsłonę Sezon na Misia 3 gdzie też był właśnie podobny motyw. Na szczęście tutaj to wypadło dużo lepiej a efektowna końcówka pięknie finiszuje cały film. Brawa dla twórców, że cały czas są w stanie...
Irytował wygląda ludzi jak pierwszy raz oglądałam to jakoś inaczej (gorzej) wyglądają ludzie nie wiem po co ta zmiana w poprzednich częściach wyglądali spoko a tera to po prostu była to dla mnie czysta żenada ja wiem że to może czepianie się szczegółów teraz już aż tak krytycznie na to nie patrzę i to praktycznie...