PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 733
oceny
7,5 10 1 399733
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Polecacie obejrzeć to z dubbingiem czy z napisami?

ocenił(a) film na 8
matix457

Jak dla mnie to jeden z tych filmów które lepiej się ogląda z dubbingiem.

ocenił(a) film na 10
rafus20l

Z resztą prawie każdy film animowany powinno się obejrzeć z dubbingiem, bo co to za animacja bez polskiego dubbingu.

Dawidf1

Eeee... Normalna?

użytkownik usunięty
matix457

Z dublingiem. ja mam wersie z dub. i napisami, ale coś innego poszą,a coś innego gadają

ocenił(a) film na 7
matix457

napisy porażka

matix457

Według mnie z dabbingiem :)

ocenił(a) film na 8
matix457

Polskie głosy i teksty to cały smak Madagaskaru:)

ocenił(a) film na 10
matix457

Polska wersja językowa,,Madagaskaru" bije na głowę oryginał.

Dawidf1

To prawda, oryginalna wersja językowa to drewno. Teksty są drętwe i sztywne. Widziałem obie wersje "Madagaskaru" - oryginalną i polską. Ta polska miażdży oryginał. Dam jeden przykład. W scenie kiedy Melman nieświadomie podpala ogniem Statuę Wolności zbudowaną przez Alexa, Gloria w oryginale mówi do lwa, kiedy ten upada na twarz: "What kind of cat are you?", czyli tłumacząc na polski: "Jakim ty kotem jesteś?". Natomiast w polskiej wersji, Gloria mówi głosem Małgorzaty Kożuchowskiej: "Stary, to czyje ty masz geny?". Według mnie brzmi to zdecydowanie lepiej ;) Polski dubbing najlepszy na świecie :)

kolezka_4

Tekst Glorii można jeszcze przetłumaczyć jako: Co z ciebie za kot?", ale i tak polska wersja lepsza, zarówno tej kwestii, jak i całego filmu

ocenił(a) film na 10
matix457

Zdecydowanie z Polskim Dubbingiem choć wersję angielską też można z ciekawości zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones