PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658081}
6,5 3 099
ocen
6,5 10 1 3099
7,3 3
oceny krytyków
Maggie Simpson w żłobku zagłady
powrót do forum filmu Maggie Simpson w żłobku zagłady

Ten filmik widzieliśmy przed filmem Epoka lodowcowa 4 (bez ograniczeń wieku) - młodsze dzieci się popłakały widząc motylki zabijane tłuczkiem. Gratuluję wyobraźni.

skulin

A na samej Epoce Lodowcowej nie płakały? Tam to dopiero były sceny...

sonnchen

Np. jakie?

Anaissa

Np. każda walka wiewióra o "orzeszek"... sama nie wiem, CZEGO on tam jeszcze nie przezył biedaczek ;-)

ocenił(a) film na 8
sonnchen

@sonnchen, zgadzam się, co do 'Epoki..'

ocenił(a) film na 7
skulin

To fakt - filmiki z serii Simpsonów w ogóle nie nadają się dla młodszych dzieci, są robione raczej z myślą o dorosłych.

azosiolek

Aż się sama przeraziłam oglądając ten filmik. W samej "Epoce" żadnych drastycznych scen nie było. No chyba, że zaliczymy strasznych piratów, no ale w to wątpię.

ocenił(a) film na 9
Szafira

Mnie się ten filmik podobał bardziej niż Epoka...
Niemniej zgadzam się. Dla mnie scena, gdy motyl jest miażdżony przez żaluzje, mogło robić na małych dzieciach wrażenie.

Szafira

nie są straszni piraci nawet moim guptusiem

skulin

Tylko takich jak ty czułych na punkcie tego idiotów to obchodzi. Dzieci zawsze będą płakać nawet z byle powodów.

ocenił(a) film na 6
skulin

Faktycznie, zgadzam się, że beznadziejnie to zaplanowali. Z pewnością nie powinno byc przed bajkami, tudzież innymi filmami skierowanymi przede wszystkim do młodszych odbiorców.

ocenił(a) film na 6
skulin

No bez przesady, bo zaraz dziciakom tylko Teletubisie będziemy puszczać. Motylek koniec końców ocalał, a jeżeli dzieci to przeżywały, to co w tym złego? Chyba o to chodzi w sztuce by była przeżywana, wywoływała emocje, a nie była zbitkiem obrazów które ogląda się dla zbicia czasu. Przy okazji filmik jest edukacyjny, że należy troszczyć się nawet o te najmniejsze stworzenia - powiedzmy sobie szczerze, wiele dzieci zachowuje się tak jak ten chłopiec z młotkiem.

skulin

Najlepiej zakazać dzieciom oglądania wszystkiego, co smutne i straszne :P A potem mamy prawie same fajtłapy, mazgaje i boidupy...

skulin

Lekka przesada z Twojej strony, moim zdaniem. W końcu to nie Family Guy ;-)

ocenił(a) film na 9
skulin

Dokladnie, wiewiora spotykajatakie rzeczy ze szok, a jak rekin go zezarl to nie plakaly? A motylek okazal sie przeciez kokardka, nic straszniejszego w tym nie ma nizli w Epoce Lodowcowej... :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones