PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592731}

Malowany ptak

Nabarvené ptáče
6,4 2 717
ocen
6,4 10 1 2717
6,3 16
ocen krytyków
Malowany ptak
powrót do forum filmu Malowany ptak
ocenił(a) film na 10
wonsiaty

och, naprawdę? a gdzie ten film oglkadałeś?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
wonsiaty

Te, kolegów to tu sobie nie szukaj, bo nie ten poziom i nie mam przyjemności. Czepianie się matki, pomine, ale myślałem, że typy piszące takie teksty już wyginęły, a tu patrzcie państwo, gdzieś pod kamieniem jeden się ostał i wypełzł . No a tak na marginesie moja ŚP mama, gdyby żyła, to na te pożal się boże papki dla mas, którym dajesz u siebie najwyższe noty, to nawet splunąć by nie chciała, także wspólne ogladanie filmów by pozostało w sferze twoich niespełnionych marzeń (o ile jakies w ogole masz). aaaa, wódki tez nie pije od paru lat, także przykro mi, ale z niczym nie trafiłeś. Ale powienienes byc juz przyzwyczajony, bo w życiu pewnie nigdy w nic nie trafiasz i nic ci nie wychodzi. Żegnam.



Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
wonsiaty

Ojej, a co sie stało? :D

ocenił(a) film na 2
winopiotr

Cenzurujesz szawełku?hahah

ocenił(a) film na 10
wonsiaty

A ty dalej nic z nie kumasz. Zero refleksji, co mnie w sumie nie dziwi. Teraz płaczesz i nie widzisz swojej winy, a to jest bardzo słabe. Widzisz, porządny człowiek by się przyznał do winy i by się zreflektował, że napisał obraźliwą i chamską głupotę i że tak nie wypada, a ty teraz jesteś wielce poszkodowany, bo ktoś zapewne ograniczył twoja wolność słowa :D Było i nie ma i zapewne, a ty jesteś zdziwiony i cos tam nadajesz o cenzurze :D Zabawne. No ale w sumie nie wymagam od ciebie zastosowania się do pewnych standardów, bo może to dla ciebie być za trudne.

ocenił(a) film na 2
winopiotr

Patrzcie ludzie! szaweł intelektualista..będzie tu pouczał i nauczał pospólstwo...Cenzor się znalazł..a płaczesz to ty cenzorku u admina

ocenił(a) film na 10
wonsiaty

tak tak, ale już nie pisz do mnie, bo mam ważniejsze sprawy na głowie.

ocenił(a) film na 2
winopiotr

Tak tak wiem "porządny" człowieku..masz dużo na głowie (szkoda że nie w głowie)trzeba donieść adminowi i ocenzurować parę wpisów co?nie mów mi co mam robić;)

ocenił(a) film na 1
wonsiaty

Masz rację. I pomysleć że są krzyki bo w 5 części ,,Rambo" ,,Film podobno mocno ksenofobicznie podchodzi do Meksykanów".
A nas jako sodomitów (nie mylić z homoseksualizmem) to można pokazywać i takim jak winopiotr to nie przeszkadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones