film

Mama Tina

Noble
2014
1h 40m
6,5 1 184
oceny
6,5 10 1 1184
Doświadczona przez życie Christina Noble wyrusza do Azji, by nieść pomoc najmłodszym. Zobacz pełny opis
Mama Tina zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

IFTA
Film zdobył 3 nagrody IFTA oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody
Święta Christina Wietnamska
Biograficznemu filmowi Stephena Bradleya bliżej do hagiografii świeckiej świętej niż do psychologicznego... ... czytaj więcej
Mama Tina
Zwiastun nr 1 (polski)
Mama Tina
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2015-08-31T14:32:38 https://fwcdn.pl/webv/70/78/37078/thumbnail.37078.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/192/679992/mama_tina_zwiastun_kinowy_hd.vp9.720p.webm

Niezwykła historia kobiety, która poświęciła życie na ratowanie dzieci. Urodzona w Dublinie Christina Noble, śladem Hioba, od najmłodszych lat doświadczała kolejnych krzywd od losu. Wieloletnia lawina nieszczęść z przymieraniem głodem, sierocińcem, gwałtem i odebranym siłą dzieckiem na czele, nie złamały jej, lecz dodały sił. WiedzionaNiezwykła historia kobiety, która poświęciła życie na ratowanie dzieci. Urodzona w Dublinie Christina Noble, śladem Hioba, od najmłodszych lat doświadczała kolejnych krzywd od losu. Wieloletnia lawina nieszczęść z przymieraniem głodem, sierocińcem, gwałtem i odebranym siłą dzieckiem na czele, nie złamały jej, lecz dodały sił. Wiedziona powracającym przez lata snem o wietnamskich dzieciach uciekających przed wojennym napalmem i żarliwą wiarą w Boga, z którym pozostaje w ciągłym kontakcie, postanowiła wyruszyć do Azji, by tam odnaleźć przeznaczenie, niosąc pomoc najmłodszym. 

dystrybucja
Mayfly
studio
Destiny Films
tytuł oryg.
Noble
inne tytuły
Noble Izrael
więcej
Film kręcony był w Ho Chi Minh (Wietnam), Liverpoolu, Barrow-In-Furness, Southport i Upholland (Anglia, Wielka Brytania).
Christina Noble, pierwowzór bohaterki filmu, przed rozpoczęciem zdjęć dostała do przeczytania scenariusz. Poprosiła o zmianę jedynie dwóch linijek tekstu, jako uzasadnienie podając, że nie brzmiały jak coś, co rzeczywiście by powiedziała. 
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Może i faktycznie reżyser niezbyt się tutaj popisał i pozbawił film emocji, zabrakło tej magii... Ale sama historia Mamy Tiny zasługuje na uwagę i wielki szacunek. My ludzie jednak potrafimy być niesamowici i bohaterscy niczym postacie z komiksów.

zwykły film o niezwykłym życiu i prawdziwych wartościach !

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Niestety ale w mojej ocenie aktorka grająca główną rolę dała kolokwialnie mówiąc ciała. Jakaś taka bez wyrazu. Kompletnie nie oddała emocji. Spłycona postać Cristiny Noble.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones