film

Mama Weed

La daronne
2020
1h 46m
5,5 573
oceny
5,5 10 1 573
Tłumaczka pracująca dla policji angażuje się w handel narkotykami. Zobacz pełny opis
Mama Weed zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Mama Weed
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (angielski) 2020-01-22T10:27:26 https://fwcdn.pl/webv/27/65/52765/thumbnail.52765.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/12/839412/mama_weed___la_daronne__2020____trailer__english_subs_.vp9.1080p.webm

Patience Portefeux (Isabelle Huppert) wiedzie spokojne życie, pracując jako francusko-arabska tłumaczka policji. Kobieta sepcjalizuje się w podsłuchiwaniu dilerów dla wydziału antynarkotykowego. Praca jest ciężka i niskopłatna, ale dowódca jest bardzo czarujący… Pewnego dnia, słuchając rozmów poszukiwanych handlarzy narkotyków, odkrywa,Patience Portefeux (Isabelle Huppert) wiedzie spokojne życie, pracując jako francusko-arabska tłumaczka policji. Kobieta sepcjalizuje się w podsłuchiwaniu dilerów dla wydziału antynarkotykowego. Praca jest ciężka i niskopłatna, ale dowódca jest bardzo czarujący… Pewnego dnia, słuchając rozmów poszukiwanych handlarzy narkotyków, odkrywa, że ​​jeden z nich jest synem bardzo miłej i troskliwej kobiety, którą zna osobiście. Nie chcąc, by prawda o nim wyszła na jaw, postanawia go chronić, co prowadzi do wciągnięcia jej w sam środek narkotykowego świata. Kiedy w ręce niewinnej Patience dostaje się ogromny ładunek haszyszu, z pomocą swojego nowego partnera, byłego policyjnego psa DNA, wykorzystuje okazję, by trochę dorobić. Dzięki swojemu doświadczeniu w terenie staje się słynną "Mamą Weed", która mając pod sobą hurtownię narkotyków, wykorzystuje swoją wiedzą poufną i zasoby policyjne, by zbudować własną sieć przestępczą.

boxoffice
$5 426 360 na świecie
$29 151 w USA
$5 397 209 poza USA
na podstawie
Hannelore Cayre (powieść)
studio
Canal+ (udział) / Centre National du Cinéma et de Limage Animée (CNC) / Franklin Films (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
La daronne
inne tytuły
Mama Weed Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Całkiem niezły

ocenił(a) film na 6

Trochę śmiechu, trochę wzruszenia, trochę refleksji. Bezpretensjonalna, niegłupia rozrywka. Isabelle Huppert jak zwykle gra skomplikowaną kobietę tym razem w lżejszej wersji.

Niedorzeczna Komedia

użytkownik usunięty

Typowy zabijacz czasu, do oglądania w tle. Nic nie wnosi. W głównej roli wiecznie młoda Isabelle Huppert

"Mama Weed"...

ocenił(a) film na 8

Idiotyzm, dla polskiej publiki angielski tytuł francuskiego filmu. Ręce opadają... Czy nie można po prostu przetłumaczyć na polski tytuł z francuskiego oryginału, np. "Mamuśka"??

"Mama Weed"

ocenił(a) film na 5

Tytul angielski to "Mama Weed"

Film słaby na pewno nie jest i spokojnie można go zobaczyć,jednak liczyłem na coś ciekawszego - film nie porywa ani jako sensacja,ani jako komedia.Na plus - Isabelle Huppert oraz kilka momentów,kiedy można się uśmiechnąć.Filmik do zobaczenia na raz przy piwku i orzeszkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones