PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715659}

Mama

Ma Ma
6,8 10 355
ocen
6,8 10 1 10355
5,0 3
oceny krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

...wszystkich, którym zakłóciłem seans niekontrolowanymi wybuchami śmiechu. Byłem zupełnie bezsilny, szczególnie podczas sceny końcowej... Zdążyłem tylko nakryć się kurtką zanim się popłakałem ze śmiechu. Jeszcze nigdy, powtarzam - NIGDY - nie ubawiłem się tak w kinie, a jestem regularnym bywalcem. Świetny wieczór, chichotu co niemiara, zakwasy w bokach, tylko niesmak pozostał, bo jednak wstyd tak się zachowywać. Ale to już nie moja wina, lecz twórców tego "dzieła".

sabestian

Ten film serio jest taki śmieszny???;D Pisze ze to dramat;)) xd

ocenił(a) film na 8
sabestian

ja też głównie przy scenach 'musicalowych' nie umiałam się powstrzymać :)

ocenił(a) film na 7
budapesztanka

Co masz na myśli przez sceny 'musicalowe'?

ocenił(a) film na 8
sabestian

Nie smialbys sie tak gdyby Twoja wlasna mama byla chora na raka... wtedy juz nie wydawaloby ci sie to kiczowate. Troche szacunku, zycze Ci zeby w Twojej rodzinie nigdy cos tak "smiesznego" sie nie wydarzylo

soluszynek

Nie śmiałem się z treści filmu tylko ze sposobu jej przedstawienia. Szacunku we mnie pod dostatkiem, ale nie dla kiepskiego kina... A śmiać się lubię nawet z najcięższych tematów, nie raz uśmiałem się na gniotach traktujących o zagładzie nawet całej ludzkości, nie mówiąc o tragediach jednostki. Zdrowia życzę!

ocenił(a) film na 3
sabestian

sebatian, masz rację. Ten film to kupa śmiechu. Jest okropny. Gra aktorska Cruz, tego jej syna, i ten doktor, który śpiewa...chyba będę miała po tym koszmary

pstwo0

Gra aktorska Cruz przeciez jest dobra. Wiec o co sie tu czepiac... Xd

sabestian

To prawda. Końcowa scena jest komiczna. Nie wierzyłam dopóki sama nie zobaczyłam.

ocenił(a) film na 7
green22

A to ci śmieszek z Sabcia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones