PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474731}

Mamusia i tatuś

Mum & Dad
4,8 3 857
ocen
4,8 10 1 3857
Mamusia i tatuś
powrót do forum filmu Mamusia i tatuś

Typowy rzeźnik przekraczający granicę dobrego smaku. Nie jestem zwolennikiem horrorów gdzie flaki i płyny ustrojowe pływają po całym ekranie ale ten film muszę przyznać trzymał w napięciu co lubię. Moment z macicą rozwalił mnie na łopatki..........chore do bólu!

ocenił(a) film na 4
thorgal75

Dokładnie. Film jest ohydny, a reżyser jest ostro pojechany. Ale trzeba mu oddać - film wciąga i trzyma w napięciu jak cholera.

ocenił(a) film na 7
Piotrek4

Dlatego dałeś ocene 4?

ocenił(a) film na 4
Dorma

Dałem ocenę 4/10 gdyż jest to w sumie słaby film, lipnie nakręcony, z beznadziejnym aktorstwem. Plusy za to, że wciąga i dobrze gra aktorka co zagrała mamę.

Ocena 4/10 oznacza "ujdzie" i taki też jest ten film. Ujdzie, czyli do średniej mu brakuje. 7/10 to ocena dobra dla filmów, które coś sobą reprezentują, a nie takiej w sumie amatorszczyzny.

7/10 to można dać takim thrillerom jak "8 milimetrów", "Kolekcjoner kości", które są świetnie nakręcone wizualnie i dobrze zagrane, a wyższe oceny to już dla filmów z przekazem i głębią: "Milczenie owiec", "Siedem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones