PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694062}

Mandarynki

Mandariinid
8,1 48 617
ocen
8,1 10 1 48617
7,5 17
ocen krytyków
Mandarynki
powrót do forum filmu Mandarynki

8-9/10

ocenił(a) film na 9

Chętnie obejrzę jeszcze raz - świetne kino.
Na ten moment 9/10 ale zweryfikuje, przy najbliższej okazji, oglądając jeszcze raz. Polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 8
hmatysiak

masz ten film? gdzie go znajdę?

ocenił(a) film na 9
DonRAUL

Ja go obejrzałem na WFF - nie wiem gdzie go można zobaczyć. Może na Sputniku się pojawi, bo to rosyjskojęzyczny film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
abraxas99

Ta strona to pułapka. Pod pretekstem przesłania kodu dostępu wyciągają od delikwenta nr telefonu i natychmiast zaczynają przychodzić płatne sms-y z wróżbiarskimi bzdetami i dopiero któryś z kolei informuje jak można to wyłączyć.
Fakt, że dałam się na to nabrać (natknęłam się na takie numery na początku swoich doświadczeń z siecią) świadczy tylko o tym, jak znakomity jest ten film i jak bardzo żądza posiadania go uśpiła moją czujność. :(
Ostrzeżenie dla innych zamroczonych urodą filmu. :)

reviewer_14

Sprawdź jeszcze raz czy dobrze napisałeś adres strony!Na podanej prze zemnie stronie w czasie rejestracji nie podaje sie numeru telefonu (mam długo już tam konto wiec coś się mogło zmienić).

abraxas99

O numer telefonu poproszono mnie już po rejestracji, przy próbie dostępu do pliku z filmem.
Możliwe, że strona została zhakowana. To się zdarza.
Morał: nie należy tracić głowy, nawet gdy na horyzoncie majaczy wielkie piękno. :)
Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
hmatysiak

W jakim języku jest ten film?

ocenił(a) film na 9
smolki5

jw.

ocenił(a) film na 9
hmatysiak

No to lipa, akurat jestem w Estonii i grają go tu wszędzie, ale napisy są tylko po estońsku i rosyjsku.

ocenił(a) film na 8
smolki5

a ja dalam 8/10 podobal mi sie ale pozostal mi jakis niedosyt czegos mi brakowalo aby ocenic na 10....ale jak najbardziej polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones