PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694062}

Mandarynki

Mandariinid
8,1 48 616
ocen
8,1 10 1 48616
7,5 17
ocen krytyków
Mandarynki
powrót do forum filmu Mandarynki

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 9

Cudowny film o człowieczeństwie - smutny film o wojnie - mądry film o ludzkiej głupocie. Takie filmy powinny otrzymywać najwyższe nagrody filmowe. Gruzińsko-Estońska produkcja na najwyższym poziomie.

ocenił(a) film na 9
sserafin

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Jeden z najlepszych filmów, jakie oglądałem w tym roku.

ocenił(a) film na 9
sserafin

Genialny jeden z lepszych filmów

ocenił(a) film na 9
mamausza

jest piekny! :)

ocenił(a) film na 9
sserafin

Dokładnie tak. Nie musi być jak się okazuje żadnego efektu specjalnego, żeby losy kilku bohaterów dotarły do najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy.

sserafin

Piękny, poruszający film - zgadzam się z przedmówcami.

ocenił(a) film na 8
sserafin

podpisuję się pod Twoim komentarzem. dobrze napisane :)

ocenił(a) film na 8
sserafin

Wszystkim debilom,którym zachciewa się wojenki powinno się zapuszczać takie filmy.

ocenił(a) film na 9
sserafin

Pochwalam. Jestem za Oskarem dla "Mandarynek".

ocenił(a) film na 8
marscorpio

Ja też bo film posiada bardzo ważny przekaz.

ocenił(a) film na 10
sserafin

Ja również muszę się zgodzić z tym co napisałeś.

ocenił(a) film na 8
Lunasol

Są filmy które fabułą, pomysłem, zaskoczeniem i napięciem mają u mnie 10. Z innych powodów obrazy takie jak "bandyta" czy właśnie "mandarynki" wywołują we mnie dreszcz i ciarki - jednym z nich na pewno jest MUZYKA. Rzadko kiedy film tak porusza mnie właśnie ścieżką dźwiękową. Przy całym artyzmie tej produkcji i klimacie stworzonych kreacji, w moim odczuciu to właśnie dźwięki towarzyszące scenom wynoszą go na piedestał - na pewno wśród innych filmów tamtego roku.

ocenił(a) film na 10
Maila

"Bandyta" ma świetny soundtrack jeden z najlepszych jakie słyszałam !

ocenił(a) film na 8
Lunasol

Zgadzam się w pełni. Póki co jest dla mnie w pierwszej trójce ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones