PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121175}
6,6 82
oceny
6,6 10 1 82
Marjorie Morningstar
powrót do forum filmu Marjorie Morningstar

Odkąd lepiej poznałem historię Natalie Wood chcę obejrzeć te z jej filmów, które są warte zobaczenia, a owy właśnie film do takich się zalicza. Ktokolwiek?

ocenił(a) film na 6
bardotek69

http://www.youtube.com/watch?v=v_JBu4VQN00&list=WLCA175C908F2BC95B w wersji oryginalnej;)

bardotek69

Film jest już dostępny w sieci z polskimi napisami ale po jego obejrzeniu dochodzę do wniosku, że nie należy on do filmów z Natalie Wood, które są warte obejrzenia :(.
Szalenie głupiutka historyjka szyta na zamówienie, gdzie propagandowy ton pobrzmiewa co jakiś czas by zmienić mentalność Amerykanów. Z powodzeniem film ten mógłby mieć podtytuł "Amerykańska dziewczyno zerwij z konwenansami"... Niestety niektóre kwestie i ich naiwność uwłaczają inteligencji widzów.

madz20

Az tak? Wiem, ze zawsze byl wymieniany jako jeden z lepszych wczesniejszych filmow Natalie i stad mialem nadzieje na cos dobrego. Film mam ale bez napisow. Mozesz mi powiedziec gdzie je znalazlas? Z gory dzieki.

bardotek69

W kontekście pierwszej tytułowej roli Natalie Wood na pewno warto obejrzeć film ale jego fabuła pozostawia wiele do życzenia.
Wysłałam wiadomość ze źródłem :).
Pzdr!

madz20

Dzięks;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones