PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876952}

Martwe zło: Przebudzenie

Evil Dead Rise
5,9 21 391
ocen
5,9 10 1 21391
6,6 22
oceny krytyków
Martwe zło: Przebudzenie
powrót do forum filmu Martwe zło: Przebudzenie

odgrzać stary kotlet. Po co ? Bo głównym antagonistą i bohaterem, w starych częściach był FACET i było to męskie kino grozy. Do tego Ash stał się kultowym bohaterem biegającym z piłą i strzelbą. Więc co trzeba zrobić? Iść za modą, za ciosem. Zrobić grzańca z kobietą w roli głównej, która pewnie skończy tak samo jak Ash. Śmieszą mnie te produkcje wciskające na siłę polityczność i girl power. Jakby nie mogli nakręcić czegoś nowego. Jest tyle świetnych książek i pozycji, z kobiecym, silnymi charakterami. Wystarczy sięgnąć, a nie robić powroty starych filmów w formie żeńskiego bohatera. To co, kolejny film to Rambuszka Pierwsza Krew? A może Commando'szka? Albo może. Tylko patrzeć jak się wezmą z E.T w nowej formie

ocenił(a) film na 5
Drizzt_Do_Urden

Kolego pytanie...jak na jakimś odcinku lub w w ogóle na forum temat nowy zacząć ? Nie widzę opcji i nie wiem.jak

albin21

Tam przy forum pod tytułem filmu, gdzie są wpisy masz taki plusik w kółku. Klikasz w niego i dodajesz post.

ocenił(a) film na 5
Drizzt_Do_Urden

Zaraz poszukam
.. dzięki

Drizzt_Do_Urden

Jak można spruć się o to, że główna bohaterka horroru to kobieta xD może w biedronce też nie zrobisz zakupów bo na kasie same baby. ah ta biedronka, nic tylko inflacja, girl power i poprawność polityczna

P1zdokl3jka

A co tak nie jest? Z tą poprewnością?

Drizzt_Do_Urden

Teraz muszą zrobić wersję w której demony atakują dwóch czarnoskórych gejów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones