PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689724}

Marvel: Agent Carter

Marvel One-Shot: Agent Carter
7,2 4 886
ocen
7,2 10 1 4886
5,7 3
oceny krytyków
Marvel: Agent Carter
powrót do forum filmu Marvel: Agent Carter

Jakie jeszcze są one shoty Marvela. Ten jest świetny, żałuje, że dopiero teraz o nim usłyszałem. Szukam kolejnych do obejrzenia :-)

ocenił(a) film na 7
Moradin10

Są jeszcze:
The Consultant (2011)
A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer (2011)
Item 47 (2012)

Zapraszam też tutaj
http://www.filmweb.pl/user/bennskyline/blog/535025

bennskyline

Dzięki za pomoc!

ocenił(a) film na 10
Moradin10

Dzisiaj miał premierę jeszcze "All Hail the King"

chowder

Dzięki za informację! Będę szukał tego w internecie!

chowder

Jedno mnie denerwuje w tych one shotach. Trwają one 14 czy 15 minut a samego filmu jest 10 minut ;-)

bennskyline

Dzięki :)

A ktoś może wie, co poza "Strażnikami Galaktyki" się pojawi w tym roku? Jest jakaś nadzieja na jeszcze jeden film np. przed świętami czy dopiero w 2015 następny?

ocenił(a) film na 7
Lokepine

w tym roku z filmów Marvela poza Captain America: The Winter Soldier który już wyszedł planowane są:
The Amazing Spider-Man 2
X-Men: Days of Future Past
Guardians of the Galaxy

Zresztą zapraszam na mojego bloga
http://joinhero.wordpress.com/

bennskyline

Dzięki, nie wiedziałam, że X-meni, Wolverine i Spider-Man są Marvela. Fajnie, mam jeszcze dużo filmów do obejrzenia :)

ocenił(a) film na 10
Lokepine

Marvela tak, ale nie należą do Marvel Cinematic Universe. Z MCU w tym roku wyjdą jeszcze Strażnicy Galaktyki, Marvel One-Shot dodany do blu-raya z Kapitanem Ameryka 2, Marvel One-Shot dodany do blu raya ze Strażnikami Galaktyki i ostatnie pięć odcinków Agentów S.H.I.E.L.D.

Tutaj masz więcej info gdybyś chciała: http://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe

chowder

Dzięki za wyjaśnienie, obejrzałam wczoraj Wolverina i to wyjaśnia, czemu klimat nie jest tak dobry, jak w Avengersach czy Iron Manie.

Dwójkę Kapitana A. oglądałam w kinie, więc One-shot znajdę w sieci sobie w sieci - który był do niego doczepiony?

ocenił(a) film na 10
Lokepine

Tak ale to za jakieś dwa, trzy miesiące jak wyjdzie na blu rayu. Co do Wolverine'a racja. Jest najgorszym filmem z serii X-Menów. Tylko scena z bombą atomową była fajna a cała reszta była ekstremalnie nudna

chowder

Czyli jeszcze nie wiadomo, jaki o będzie One-Shot? Swoją drogą, poza Thorem, na razie nie będę kupować DVD, bo na bank, sądząc po niedopowiedzeniach Thora dwójki będą potem wersje extended albo director's cut. Już się cieszę na 3 h każdej części zamiast kinowych 2 h :)

Co do Wolverina, to szkoda też tak pięknie zaczętej znajomości z tym Japończykiem :| Te sceny zw lesie z niedźwiedziem też były fajne. No i potem im dalej, tym gorzej :| Ładne obrazki z Japonii, ale co z tego?

ocenił(a) film na 10
Lokepine

Oj nie sądzę, żeby takie edycje były. Za wiele to oni z tych filmów scen nie powycinali a to co powycinali to było faktycznie albo słabe albo głupie. Niewielka część wyciętych scen z filmów z MCU była serio warta uwagi. Co do One-Shota, to o czym będzie to się dowiemy jakiś miesiąc przed premierą tak jak w przypadku Agentki Carter i All Hail the King. A Thor 2 ma kilka niedopowiedzeń, po to żeby można było od czegoś zacząć Thora 3 :)

chowder

Zobaczymy :P W Thorze dwójce są idiotycznie przycięte sceny typu Thor właśnie rozpacza nad śmiercią brata, wiadomo, że chwilę wcześniej stracił matkę, a Jane stoi jak słup soli, po czym jest nagłe przejście do komediowej sceny w jaskini z odbieraniem telefonu, znajdowaniem kluczyków itd. Jest pole do innego montażu i wrzucenia wersji pełnej, tak jak było z "Królestwem Niebieskim" np. Nie wyciągałabym pochopnych wniosków co do braku materiału na wersje extended - to, co wrzucono do sieci to nie to samo, co przyjęto, żeby film się zmieścił w 2 godzinach w wersjach kinowych.

Co do scen wpuszczonych w sieci, to zgoda, dobrze, że większość tych scen wyleciała, ale rozmowa Thora z matką, a i scena uczty Asgardczyków powinny zostać, bo są fajne :) Ta druga uczta w ogóle jest fajniejsza, niż ta, która była w jedynce - jest bardziej naturalna, scenografia i stroje są lepsze, są dzieciaki asgardczyków i sam motyw z odstawieniem kubka jest subtelny :)

chowder

Jeszcze jedna rzecz, która świadczy o tym, ze docelowe marvelowskie filmy będą miały wersję extended o godzinę - Choddzi mi o to, co pisze Dochuu w tym wątku:
http://www.filmweb.pl/film/Thor%3A+Mroczny+%C5%9Bwiat-2013-622564/discussion/Tra giczna+posta%C4%87+czarnego+charakteru,2332789

Lokepine

No i ch... miały, a nie wersję extended.

eguaroc1

Cała seria się dobrze zapowiadała i zdechła, kiedy zamiast porządnego scenariusza postawiono na "śmieszne" sceny i identity politics.

Lokepine

Tak jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones