PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021639}
3,1 73
oceny
3,1 10 1 73
Maszyna Goldberga
powrót do forum filmu Maszyna Goldberga

Na pewno nie komedia ani horror. Po prostu kolejny skok na fundusze z dotacji co lojalnie przyznają w napisach końcowych.

Polecam uważać z ustawieniem głośności dźwięku bo lubują się w katowaniu uszu hałaśliwą muzyką. Co ciekawe ponieważ większość dialogów jest po angielsku to akurat dykcja jest bardzo poprawna i zrozumiała. Ale wszyscy naśladują taki mechaniczny, bez-afektywny akcent jaki mają syntezatory mowy.

Są też dobrze zrobione napisy w języku polskim jak ktoś nie zna angielskiego.

Wujek_Sylwek

A coś na temat samego filmu? Warto / nie warto?

ocenił(a) film na 3
Recovery

Jak ktoś lubi obyczajówki o korpo-szczurach to na pewno go ten film zainteresuje. Przecież obecnie dla wielu ludzi w Polsce podlizywanie się bossom z zagranicznej centrali jest najważniejszą umiejętnością życiową.

Mnie coś takiego nie interesuje, ale ja tutaj piszę oceniając filmy a nie widzów filmów. Mam nadzieję, że moja ocena filmu jest normalnie pokazywana przez Filmweb dla wszystkich, także proszę odpisz jakbyś jej nie widział.

Wujek_Sylwek

Dzięki. Z tego co widzę Twoja ocena to 3/10. Zgadza się? Co do samego filmu, to raczej sobie odpuszczę. Chyba mam inne, ciekawsze produkcje do nadrobienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones