PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392553}

Matka łez

La Terza madre
4,2 2 319
ocen
4,2 10 1 2319
4,0 6
ocen krytyków
Matka łez
powrót do forum filmu Matka łez

Właśnie obejrzałem ten film na HBO i nie wydaje mi się żeby był straszny czy obrzydliwy, ot zwykły "horrorek" jakich wiele. Śmieszą mnie niektóre wasze wypowiedzi. Obrzydliwe to było tylko gdy Sarah (Asia) na końcu filmu uciekała przez szambo i co chwilę otwierały się na nią kolejne sedesy :P. Ale za to gdy wyszli z kanału to byli czyściusieńcy :D
Nie widzę sensu by polemizować na temat wartości czy straszności tego filmu z jednej prostej przyczyny, (zależy co kto lubi, organista: ogórki, ksiądz: jego córki ;D) Tak jak komedia, jednego śmieszy, drugiego wręcz denerwuje. Tak samo horror, jednego wystraszy, drugiego zniesmaczy a innego rozbawi lub znudzi. Ja nie żałuję że go obejrzałem, kolejny do kolekcji, ale prawdę mówiąc to jeszcze nie oglądałem filmu, który by mnie przeraził, może poproszę o jakieś sugestie na mocne filmy? Książki typu horror czasami trzymały mnie w napięciu i to nieźle, ale jeszcze żaden film. Za ten daję 5/10

ocenił(a) film na 1
Burmistrz

nieporozumienie co tu dużo gadać odemnie poszła 1 szok. to powinna być baśń dla dzieci tylko wyciac te wątki brutalne i juz ;]

holdus

baśnie dla dzieci też są brutalne tylko że z cenzurą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones