PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392553}

Matka łez

La Terza madre
4,2 2 319
ocen
4,2 10 1 2319
4,0 6
ocen krytyków
Matka łez
powrót do forum filmu Matka łez

Bardzo marny.

ocenił(a) film na 2

Niestety, po iście barokowym sznycie i cudownym klimacie Suspirii i Inferno nic nie pozostało. W zamian mamy żenujące, komputerowe efekty specjalne i do bólu pretensjonalny scenariusz. To przykre, ale Dario Argento chyba na siłę chce pokazać, że idzie z duchem czasu i nie stoi w miejscu. Przez to niemal zupełnie utracił swój styl. Od czasów Phenomeny wyłączając nie nakręcił dobrego filmu (choć zaznaczam, że nie widziałem Traumy). W filmie dodatkowo razi dość pompatyczna i mało oryginalna ścieżka dźwiękowa. 2/10 czyli bardzo źle.

ocenił(a) film na 5
Daniel84

Az tak żle...cholera a ja tak czekam na ten film.Pozostaje mi mieć nadzieję,że jednak nie masz racji albo po prostu inny gust.

ocenił(a) film na 3
Daniel84

niestety film jest slaby, ale licze ze to nie koniec argento i jeszcze nas zaskoczy chociaz troszeczke!

Daniel84

Oj, niedobrze niedobrze. Najlepiej by było jakby sir Argento nie kończył trylogii tym marnym obrazem i pozostawił dla widzów wspomnienie swojego geniuszu po Suspirii (Inferno napewno o niebo lepsze w odbiorze niz to "coś"). Wyglada na to ze mistrzowska forma przeminęła bezpowrotnie i nie ma sie co spodziewac jakiejs perełki w najbliższym czasie. Moze to i lepiej ze D.A. nie potrafi sie odnaleźć w dzisiejszych czasach bo dla mnie zawsze bedzie ikona poprzedniej epoki horroru bez trafiania w gusta masowej publiki. Co do "Traumy" Asia Argento podtrzymywała całkiem udanie akcje filmu,mozna nawet rzec ze była wiarygodna, zupełnie odwrotnie do roli w Mother of tears. Po prostu nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones