PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392553}

Matka łez

La Terza madre
4,2 2 319
ocen
4,2 10 1 2319
4,0 6
ocen krytyków
Matka łez
powrót do forum filmu Matka łez

Niektórzy filmowcy powrócić powinni, inni nie.To drugie tyczy się Argento który w "Matce Łez" parodiuje sam siebie.Jego "horror" jest zabawny i żałosny zarazem.Aż przykro,że reżyserzy zwani "maestrami" upadają tak nisko, bo w przypadku tego "dzieła" chyba niżej się nie dało.Omijać szerokim łukiem.

Edward_Nozycoreki

bzdury opowiadasz w którym miejscu był smieszny?bo moim zdaniem nie a film jak najbardziej polecam

michalzawiski

W każdym praktycznie który miał być straszny.Film zupełnie niepotrzebny i nudny.

Edward_Nozycoreki

czyli w znaczy sie żadnym i wcale nie był nudny

michalzawiski

Jak chcesz to prowadź sobie dalej taką dyskusję sam ze sobą, bo ja na to nie mam ochoty, a i jak widać i tak nic sobie nie udowodnimy.
Ty masz takie zdanie, ja mam inne, koniec kropka.

Edward_Nozycoreki

bo nie jesteś w stanie wskazać konkretnych momentów mam wrażenie że tego filmu nie widziałes.

michalzawiski

To masz złe wrażenie, nie należę do użytkowników którzy czepiają się tylko po to by się czepiać.Sama postać czarownicy jest przedstawiona naprawdę żałośnie, na plus mogę zaliczyć w sumie ciekawą atmosferę, reszta się zwyczajnie nie udała.Pomysł był niezły, i aż się nie chcę wierzyć,że to wszystko przerosło Argento.

Edward_Nozycoreki

no bo nie przerosło i stworzył dobry film

michalzawiski

Tak...życzę powodzenia.



<za krótki>

Edward_Nozycoreki

Z Michasiem nie pogadasz. Bo nie i już. ;)

eon_blue

bo nie macie argumentów to o czym tu dyskutować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones