PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392553}

Matka łez

La Terza madre
4,2 2 319
ocen
4,2 10 1 2319
4,0 6
ocen krytyków
Matka łez
powrót do forum filmu Matka łez

Totalne dno 1/10

ocenił(a) film na 1

|Film jest po prostu głupi... |Pierwsza brutalna scena z wyrywaniem flaków itp jest ohydna... Ja filmu nie obejrzałem do końca, bo stwierdziłem, że zupełnie nie warto... Nie polecam...

użytkownik usunięty
cijejek

Za dużo komputera i plastikowych scen. Standardowy nowy crap.

ocenił(a) film na 6

moze i macie troche racji ale film byl interesujacy i z ciekawa fabula

ocenił(a) film na 2
vandrewip

Fabuła jest przecież przewidywalna do bólu. Końcówka jest de best - rzeczywiście zaskakuje. Szkoda, że niemile...

ob_mf

Jak dla mnie był po prostu kiepski. ZA dużo obrzydliwych scen które zniechęcały do dalszego oglądania... jak dla mnie 2/10

ocenił(a) film na 6
NightGirl

Ze mną odwrotnie - te sceny sprawiły, że film okazał się być w miarę oryginalny. Już miałem zacząć ostro ziewać, a tu flaki. Co prawda wyszło obrzydliwie groteskowo, a nie jakoś przerażająco, ale przynajmniej jakieś zaskoczenie. Muszę przyznać, że ciężko wystawić "liczbową" ocenę takiemu filmowi, bo niby jest "zły" - gore kompletnie nie współgra z ogólnym, raczej leniwym klimatem filmu, ów "klimat" zresztą w ogóle się nie umywa do takiej Suspirii, do tego ta tania erotyka. Mimo to przyjemnie obejrzeć coś takiego z zupełnie innej beczki. Na pewno bardziej zaskoczy od schematycznych amerykańskich slasherków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones