PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392553}

Matka łez

La Terza madre
4,2 2 319
ocen
4,2 10 1 2319
4,0 6
ocen krytyków
Matka łez
powrót do forum filmu Matka łez

niesamowity klimat jakiego nie ma już w nowych horrorach, fabuła inna niż opowiastka o zagubionych studentach którzy skręcili w złą drogę i gania ich jakiś psychol, muzyka ostre poschizowane sceny przepełnione erotyzmem, no może faktycznie cały efekt psuje słaba gra aktorska, ale całość przypomina trochę Dziewiąte wrota.

toldo19772

9. Wrót się nie dopatrzyłem, ale z grubsza podzielam opinię. Film powalił mnie klimatem, sceny gore miały swój urok, masa fajnych pomysłów, reżyseria bez większych zastrzeżeń, a cały film mimo pewnej schematyczności wyróżnia się niesamowicie na plus spośród tych wszystkich nowych produkcyjek. A "intro" i obrazkowe wstawki (historia o tym XIX wiecznym panu z trumny ;)) masa ok. Co mnie natomiast skłoniło do zaniżenia oceny to absurd przekraczający granice dobrego smaku, nawet w tej stylistyce (co powodowało zdecydowany spadek napięcia - w którym film trzymał). Mam na myśli w szczególności scenę u alchemika ;)

ocenił(a) film na 3
toldo19772

jaki klimat :|
film może i się ciekawie ogląda ale jest ''niedorzeczny'' jest w nim tyle błędów i niedopatrzeń że ocena zbyt wysoka być nie może :)
nowe filmy też mają czasem klimat ale jest zupełnie inny niż to w starych filmach w starych filmach klimatem jest kicz

bosikxxx

Chyba jesteś dość młody skoro tak twierdzisz bo jedyne "nowe"horrory które miały klimat jakie się ostatnio oglądało,a bardzo lubię ten gatunek to właśnie ten film i jeszcze 30dni mroku(część pierwsza),reszta to zwykłe rozczarowanie bardziej śmieszne niż straszne bez jakiegokolwiek klimatu a tylko kiczowate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones