PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97721}

Matrix Revisited

The Matrix Revisited
7,5 13 813
ocen
7,5 10 1 13813
Matrix Revisited
powrót do forum filmu Matrix Revisited

Czy powstanie 4 część MATRIXA???
Proszę o odpowiedzi

Trinity_12

Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?! Po co?!

ocenił(a) film na 5
Cineman_3

O.o????
Oczywiste, jak poprzednie czesci: dla pieniedzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Trinity_12

Mam nadzieje, ze nie. Druga i trzecia(masakra) czesc mnie dobily.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
yordi85

Matrix to zawsze był kicz i tandeta.

ocenił(a) film na 7
Silesia_Superior

Jakie to szczęście dla kinematografii , ze zapomniałeś hasła .

ocenił(a) film na 8
yordi85

Mnie też dobiły, ale z tego dokumentu, na którego forum rozmawiamy wynika, że od samego początku Matrix był trylogią. Byłam w szoku jak ten gość z Worner Bros powiedział, że Wachowscy pojawili się u niego i powiedzieli, że mają pomysł na trylogię. Byłam święcie przekonana, że 2 i 3 część były pisane i realizowane na szybko, na fali popularności jedynki żeby szybko odciąć kupony i się wzbogacić.

Trinity_12

Jestem na tak, o ile Wachowscy w czwórce spróbowaliby zamazać skazę na "Matrixie", którą uczyniły część 2 i 3. Inaczej, nie ma mowy. Ah, i niech pokombinują nad tym, jak wskrzesić Neo i Trinity, bo najwyraźniej zapomnieli, że dobro powinno wygrać. Jak dla mnie - w Matrixie był remis. Macie wolność, ale my zabieramy Wybrańca i Towarzyszkę. Nie podobało mi się to, i nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak to rozegrali... Złośliwość...?

Finding_Neverland

Neo nie umarł a Trinity nie wiadomo szkoda tylko ze nie pokazali gdzie zabrali Neo i co jest z Trinity

bSc

Trinity nie wiadomo?, rozumiem ze nie widziałeś drutów wystających z jeje klatki piersiowej ;D

ocenił(a) film na 7
Tom_Spark

Trinity umarła, Neo umarł po tym, jak wchłonął go Smith i w ten sposób ulegli anihilacji. Moim zdaniem można byłoby zrobić jeszcze kolejną część Matriksa, która wyjaśniłaby szerzej świat przedstawiony

Finding_Neverland

a dlaczego to dobro ma zawsze zwyciężać? pomyślcie jak mało jest filmów w którym główny bohater ginie (nie dla dobra sprawy, czy jak wspomniałaś że był remis, osobiście chyba jeszcze nie widziałem filmu w którym kreowali by od początku dobrego bohatera a na końcu ginął zabity przez złego, bez przyczyny, po prostu zginął mimo ze tyle trenował by powalić mocniejszego) ile razy oglądając film z jackie hanem czy chuckiem norrisem albo jeszcze lepiej jean-claude van damme'm(on zawsze wygrywa) łapiecie się na tym że chcielibyście aby to w końcu on przegrał (mi się to zdarza dość często i uważam że film tak byłby rewolucyjny)

ocenił(a) film na 7
maly_leju

widziałem trochę takich filmów, to głównie horrory

maly_leju

kiedy w jednym odcinku Jatodetamana rozwalili (zabronili przeklinać:/) im robota myślałem, że się popłaczę :D

Trinity_12

Myślę że mogła by powstać Matrix Zero lub (1/2) walka ludzi z robotami jak do tego doszło i jak powstał sam Matrix ale ciężko tu o lokacje dla Neo i Trinity. Akcja działa by się dużo wcześniej część jak do tego doszło była w Animatrix ale to animacja a w filmie był by popis dla efektów myślę ze dalsze losy cieżko by było wykombinować lepiej wrócić do początku.

Freeman1982

Lepiej Dalsze losy żeby wykombinowali bo do początku to by nie było Neo czyli brak Wybrańca a dalsze to by mogli pokazac dalsze losy i czy odbudują
życie na ziemi.

Trinity_12

nie wiem ale mam nadzieje ze TAK a komu sie nie podoba nich nie ogląda tez problem 10\10 cała trylogia i mam nadzieje ze będą dalsze !

bSc

Jak dla mnie też, cała trylogia 10/10
Bardzo chciałbym żeby powstały kolejne części

NEO303

Przecież to oczywiste że dalszych części nie będzie. To trylogia i trylogią zostanie... i może to lepiej.

P.S.
Zauważyłem wulgaryzmy używane przez fanów Matrixa i szczerze mówiąc gdy sam jestem Matrixowym fanem to juz wolę pogadać z antyMatrixem niż z fanem który klnie co drugie słowo i wyzywa za to że nie podoba mu się to co się podoba jemu...

Powiem wam jedno. Jesteście żenujący!

ShiZuo

O Jezus Maria! WULGARYZMY! Co teraz będzie?! :)

Trinity_12

raczej nie powstanie bo to trylogia :(

chociaz bardzo chetnie bym obejrzała

uwazam ze matrix to genialny film ;]

pozdro:*:*:*

kaaarolaaaxD

Przecież to oczywiste ze nie powstanie 4 część bo jak ktos juz napisał to trylogia i od poczatku miała nią być.Trynity napewno zmarła, nikt nie przezyje takiej rany jakiej ona doznała zwszaszcza ze jak sie bardziej uwaznie przyjrzec to przebilo ja w miejscu gdzie jest watroba, a takie uszkodzenie watroby oznacza szybsza badz powolniejsza śmierć.Z Neo to specjalnie jest tak zrobione zeby kazdy sam sobie wymyslił zakonczenie, kto wie moze został naprawiony i spowrotem wlączony w system wkońcu przecież jest jedynm z wygenereowanych przez niego błedów.Mysle ze nawet Wachowscy nie zastanawiali sie co ma oznaczac to zakonczenie ;p chociaz z nimi to nic nie wiadomo wkoncu wychowankowie mangi i anime a one potrafia byc przewrotne ;]

Pozdrawiam wszystkich fanów :)

Kaki

Jak ktoś nie wiem co z NEO to polecam przyjżec się napisowi na ławce w ostatniej scenie Rewolucji :] (dla leniwych "in memory of Thomas Anderson") to raczej wyjaśnia sprawę, iż nie żyje.

philly

Jakieś 2, 3 lata o trzeciej części na wp.pl był nagłówek pt: "Matrix Reinkarnacja!!!" i jeszcze coś w stylu: "Rozpoczęto zdjęcia do kolejnej części!" Wchodzę podniecony jak małe dziecko, a tam: Prima Aprillis! :D

Trinity_12

Po co?!

Neo powróci z zaświatów??
Kretynizm.
To jest TRYLOGIA i było to zapowiadane jako TRYLOGIA, a nie jako CZTEROLOGIA...

użytkownik usunięty
Nefertete

lol starawy temat..................................

Nefertete

może kwadrologia

ocenił(a) film na 7
Nefertete

żadnych zaświatów. w Matriksie jest mowa o reinkarnacji (i prawidłowo)

Trinity_12

Jedynka to było coś! Dwójka słabsza, ale trzyma poziom, natomiast trójka... porażka. No cóż, kocham tragiczne zakończenia, ale trochę szkoda mi Nea. On wyraźnie umiera w trzeciej części. Z resztą ta część była najnudniejsza i najgorsza (z wyjątkiem tego momentu walki z robotami). Czwarta część chyba nie miałaby sensu... Bo po co robić kolejną część filmu skoro główne postacie umarły w trzeciej części?

eli94

ale zauważcie że w pierwszej części neo też został zabity z rąk smitha a mimo to zmartwychwstał zginął w matrixie w pierwszej części jak i trzeciej jest wybrancem on zmartwychwstanier

ocenił(a) film na 7
dawid10809

nie zmartwychwstanie, tylko inkarnuje do nowego ciała, tak podejrzewam

ocenił(a) film na 8
Trinity_12

Wszyscy którzy uważacie, że część druga i trzecia jest płytka, i o wiele gorsza od pierwszej jesteście ludźmi bez własnego rozumu i zdania, poddajecie się jakimś głupim trendom i opiniom większości, bo sami nie jesteście w stanie ich zrozumieć czy zinterpretować. Takie moje zdanie na wasz temat, pozdrawiam

michaloGD

nie wiem co myslą inni ale dla mnie pierwsza czesc miala cos w sobie czego nie mialy dwie nastepne . to bylo cos nowego ten mroczny tajemniczy klimat to jest to

ocenił(a) film na 5
baszkir

2 i 3 to tandetne odcinanie kuponow..

Trinity_12

Widać że 3 była robiona pod kase i na szybko ale mi spodobało się zakończenie. Nie jest proste i łatwe do zgadnięcia. Neo poświecił sie dla całej ludzkości. I za nic nie rozumiem waszej oceny 2 części. Dla mnie była nawet lepsza od 1 !!!

Trinity_12

mogliby zrobić coś w stylu "Prometeusza" za 2012, czyli co było przed wydarzeniami z trylogii matrixa. Jak rozpętała się woja między ludźmi a maszynami

Ciemny46

a ja bym chciał zobaczyć 4 część, widać było że programy w matrixie były różne, były dobre postacie i złe, więc do chodzę do wniosku, że niektórym maszynom może się podobać odzyskanie wolności przez ludzi a innym maszynom nie

ocenił(a) film na 10
Trinity_12

Raczej nie powstanie, nie ma o czym. Ale kto wie za parę lat jak będzie im potrzebna kasa, może zrobią. Ale fabularnie nie miałoby to sensu dla trylogii.

Trinity_12

Poniekąd powstała - nazywa się "Animatrix" i jest prequelem i wstępem do Matrix Reloaded

Niektóre opowieści rozwalają.

Trinity_12

Powstanie na 1000%, ale najprawdopodobniej będzie to reboot serii.

Trinity_12

Przypuszczam, że nie - w trójce nastąpił koniec wojny, happy end z grubsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones