PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264692}
7,1 17
ocen
7,1 10 1 17
Mayonaka no Yaji san, Kita san
powrót do forum filmu Mayonaka no Yaji-san, Kita-san

Totalnie zakręcony i surrealistyczny film w którym alternatywne rzeczywistości piętrzą się z prędkością światła. Absolutnie wyjątkowe i unikalne doświadczenie, odważne i surrealistyczne wizje, pomieszanie epok i wątków plus brodate kurtyzany, śpiewające drag queen, potomek Króla Artura z mieczem Excalibur, samuraj gej uzależniony od narkotyków i jego żonaty kochanek. Plus rewelacyjne sekwencje w świecie zmarłych (Styks!) Najdziwniejszy film jaki widziałem od lat. POLECAM.

fnord_3

myślałam , ze widziałam już dużo, ale TO przeszło moje najśmielsze oczekiwania,
za scenę jak udają raperów - 8/10

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

Rezyser musial najesc sie sporo tych grzybow co byly w filmie ;)
Natomiast zaskoczyl mnie budzet i rozmach, co widac po scenografii i licznych naprawde niezlych efektach cgi. Jednak ponad 2 godziny to dla mnie troche za dlugo jak na taka "popierdolke". Aha warto poczekac do konca napisow dla niecenzuralnej piosenki.

ocenił(a) film na 6
fnord_3

Ja bym powiedział, że film jest więcej niż surrealistyczny, jest psychodeliczny i do tego wcale niegłupi. Dużo ścinających z nóg motywów ("kręcicie film?" , "jaka to era", "it's not my reality", grzybki, Styks, śpiewanie, morderstwo), ale ogląda się dość ciężko (humor nie przypadł mi do gustu, a i sam film za długi). Bardzo oryginalny debiut reżyserski, choć Kankurô Kudô już w branży trochę siedział.

Polecam Donju , do którego scenariusz napisał właśnie Kankurô Kudô

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones