PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264692}
7,1 17
ocen
7,1 10 1 17
Mayonaka no Yaji san, Kita san
powrót do forum filmu Mayonaka no Yaji-san, Kita-san

warto zobaczyć chociażby dla ciekawej formy i absurdalnej treści.

aaa no i strażnik na granicy, którego było trzeba rozśmieszyć wymiata, ubóstwiam aktorstwo tego pana.

ocenił(a) film na 8
Yakuza_2

To YosiYosi Arakawa, bardzo sympatyczny komik pojawiajacy sie czesto w dziwacznych produkcjach (Kamogawa harumo, Kamikaze Girls, Akihabara@DEEP, Survive Style 5+). Polecam tez "Fine, Totally Fine" gdzie wreszcie zagral glowna role.

ocenił(a) film na 6
-Grail-

YosiYosi mimo że przede wszystkim aktor dalszego planu, to bardzo charakterystyczny i łatwo rozpoznawalny. Mnie bardziej zaciekawiło to, że S. Terajima zagrał główną rolę, bo on też raczej rzadko gra pierwsze skrzypce (i również charakterystyczny aktor, lubię go)

ocenił(a) film na 8
snake1410

Terajima faktycznie zazwyczaj na dalszym planie, ale za to pojawia sie w 5-10 filmach rocznie!
A jesli juz sa to produkcje Kitano czy Koreedy, mozna byc niemal pewnym ze dostanie jakas role ;)

ocenił(a) film na 6
-Grail-

Terajima nie zagrał głównej roli tylko epizodyczną, mój błąd, sugerowałem się kolejnością aktorów na liście filmwebu. Sporo innych znanych aktorów się pojawia, Eiko Koike dla przykładu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones