PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 610
ocen
7,1 10 1 89610
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

47 to ty?

ocenił(a) film na 7

Ej moi państwo nie mieliście wrażenia że oglądacie zhumanizowanego Hitmana? Oczywiście grę bo film... może lepiej o nim nie mówmy. No bo tak i Hitman i Mechanik są członkami organizacji zajmującej się "sprzątaniem". Obaj dostają informacje przez komputer i uganiają szczegóły z jedną osobą (Hitman z Dianą, Mechanik z Harrym). Obaj starają się sprzątać po cichu najlepiej jak ofiara ginie w wypadku. No i obaj są łysi;D

Dieterow

Dieterow, masz rację! Też podczas seansu miałem wrażenie, że oglądam "Hitmana"! Zwłaszcza początkowa scena w basenie oraz "lustrzana" wizyta u tego profety wykazały się sprytem i hitmańskim stylem :) Byłem trochę negatywnie nastawiony do filmu, ponieważ słyszałem wiele nie za bardzo pochlebnym opinii na jego temat, ale na szczęście zostałem miło zaskoczony. Co prawda Jason Statham w ekranizacji gry nie zagrał agenta 47, ale przynajmniej mamy ten oto film, gdyby komuś - na przykład Tobie - Timothy Olyphant jako Hitman się nie za bardzo spodobał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones