PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493926}

Medium

Hereafter
6,4 26 888
ocen
6,4 10 1 26888
3,8 6
ocen krytyków
Medium
powrót do forum filmu Medium

Co sądzicie?

ocenił(a) film na 8

Czy istnieją ludzie obdarzeni niezwykłymi darami? Czy istnieje Zycie po śmierci i co się wtedy dzieje z człowiekiem? Czy uszkodzenia ciała (najczęściej mózgu) oraz traumatyczne przeżycia odciskają jakieś piętno i czy sprawiają, że wtedy w człowieku coś się zmienia i odnajduje w sobie ukryte dary? Jakiego rodzaju dary można otrzymać i czy znacie kogoś takiego? A co do oceny filmu to może jak się skończy

ocenił(a) film na 8
michal_1992r

Dla ludzi choć troche utożsamiających sie z sytuacjami w filmie bedzie on bardzo dobry. Wierzycie w duchy i w kontakty z nimi?

ocenił(a) film na 6
michal_1992r

Skrajnym egoizmem i głupotą byłoby twierdzić, że jesteśmy sami we wszechświecie.

ocenił(a) film na 6
demoniek7

Oraz uważać, że nie ma czegoś, co my rozumiemy jako "inne wymiary". Wielu rzeczy jeszcze nie rozumiemy, a na jeszcze więcej nie mamy odpowiedzi...

ocenił(a) film na 8
demoniek7

Polecam lekture ksiazki Dowód Alexandra Ebena.Autor jest neurochirurgiem,i opisuje swoje doswiadczenia w stanie smierci klinicznej.

malablondi

I robi na tym kase.

demoniek7

Zgadzam się,wielu rzeczy nie można logicznie wyjaśnić.

ocenił(a) film na 9
demoniek7

Stwierdzenie że nie jesteśmy sami we wszechświecie ma się nijak do założonego tematu-tak tylko wtrącam.
Osobiście uważam że są miliony innych form życia.
Polecam poczytać w prasie naukowej dotyczącej "pojemności" wszechświata.
Przykład: Jedna z badanych galaktyk posiada 3 tryliony gwiazd (a ile planet??). A galaktyk są miliardy. Daje do myślenia?
Zgadzam się z Toba również w kwestii innych wymiarów i ich poznania. Prowadzone są prace (póki co teoretyczne) jak udowodnić istnienie 4-go wymiaru.
A wiesz jaki jest problem?
Otóż w jaki sposób dwu-wymiarowe "coś" jest w stanie udowodnić że istnieje 3-ci wymiar?
Dokładnie to samo działa stopień wyżej. W jaki sposób my jesteśmy udowodnić/zbadać istnienie 4-go wymiaru? naprawdę polecam ciekawe artykuly w tym temacie. Google pomoże :)

ocenił(a) film na 8
zachar21

Jak by były miliony innych form życia, znalibyśmy już teraz z 10 tysięcy.

ocenił(a) film na 9
Whisky12

Rozumiem że rozwiązałeś już problem przemieszczania się na duże odległości w krótkim czasie?Póki co jeszcze na Marsa nie polecieliśmy.

ocenił(a) film na 8
zachar21

My nie. Ale te twoje inne formy przysnęły? Wszechświat ma 13 mld lat. Inne formy życia też mają cywilizacje od 10 tys. lat, jak ziemska?

Whisky12

13 mld lat dostrzegalnego wszechświata, nasza technologia nie pozwala "spoglądnąć" dalej, więc wszechświat może być dużo starszy.

zachar21

Miliony ? Są ich miliardy albo i więcej. Ludzkość jeszcze nie dorosła do kontaktu z innymi cywilizacjami.

ocenił(a) film na 8
michal_1992r

Dla Eastwooda wiara w to, że istnieje życie po życiu jest jednoznacznie w tym filmie ukazana. Już we wspaniałym "za wszelką cenę" pokazał się nam jako zwolennik, kontrowersyjnej, eutanazji. Świetny sposób na ukazywanie nam swoich odważnych poglądów z, którymi niekoniecznie musimy się zgadzać - 8/10 !!!

michal_1992r


Nigdy nie pisz takich rzeczy publicznie bo zamkną cię w psychiatryku i będą szprycować nieprzebadanymi substancjami, albo podpalą na stosie "Witches burnt alive in africa" (google). Na świecie pełno jest debili, kretynów i tępaków których reakcje są nie do przewidzenia.

Biorąc pod uwagę przypuszczalny przebieg wypadków lepiej jest się nie wypowiadać.

michal_1992r

Czy istnieje latający potwór Spaghetti? Jak myślisz?

michal_1992r

Czytałam książkę "Niebo istnieje, na prawdę!" Narratorem jest ojciec chłopca, u którego podczas operacji zatrzymała się akcja serca. Bo tym wszystkim zaczął mowić niezrozumiałe rzeczy, o aniołach , Bogu itp, ale rodzice nie wiedzieli co z tym zrobić. Dopiero jak opowiedział o rozmowie z siostra, ktora mama poroniła a on nie miał o niej pojęcia rodzice zaczęli wierzyć. Powstał nawet film na podstawie książki. Poza tym chłopiec jezdził po świecie i opowiadał o swoich przezyciach. Myślę więc,że coś w tym może być :)

ocenił(a) film na 7
michal_1992r

na te pytania odpowiedzi przeczytasz w ksiązkach Sylvia Browne - najwięcej chyba w :" Życie po drugiej stronie."
pozdrawiam :)

michal_1992r

Nie istnieje "życie po śmierci". Co więcej nawet za życia nie istnieje tak naprawdę "ja", które jest tylko wytworem wyobraźni umysłu.

ryszard76

Glupszej rzeczy nie słyszałem

michal_1992r

tak to możliwe można spotkać duchów (we śnie) a także na jawie będąc pod wpływem narkotyków alkoholu oraz NICZEGO. naprawdę to możliwe b byc moze nawet eastwood w to wierzy (sam zrobił filmik o tym). medium to dobry sposób na to jak uśiwadomić ludziom że istnieje zycie pozagrobowe napewno. Dowód? Otóż można spotkać ducha ja nawet przyznam się spitkałem mojego martwego kota z 2 razy, itd. myślę że to dosć ciekawy dowód jak na "mediowoe" życie polecam filmy o tym nastroju, wszyscy mają jakiś " cel w życiu". jak to ?? No możliwe że kolesie coś przesadzili lub nie. film medium to rewelacyjny przykład tych duchów i itd, niektóre filmt to też beka z duchów, np przerażacze petera jacksona.w ogole człowiek chyba dla beki zrobiony i obstawiam że każdy robi ankietę sobie kim chce być w życiu. Trudno było mi uwierzyć że to eastwood chyba w takie ciekawostki wierzy, a jakże. każdy ma cos takiego w co wierzy, w tym czątska duchów. nawet moja babcia w nic niewierząca już zaczyna podejrzewać coś o życiu pozagrobowym itd. Takie życie napewno istnieje - bo wreszcie dlaczego każdy tego doświadcza? to niemożliwe że każdemu się cos wydaje. Dlatego trzeba obczaić ten film i książki podane przez userów przed moim wpisem. Pzdr!

ocenił(a) film na 7
michal_1992r

Wierze w życie po śmierci!! Nie wyobrażam sobie inaczej.... A tacy ludzie, jak medium z pewnością istnieją. Jest też dużo naciagaczy, jak w każdej dziedzinie życia, ale medium istnieją.... Chyba rzeczywiście ich dar, to trochę przekleństwo- dla ich samych. Tak, jak było ukazane to w filmie. A jak ktoś mysli inaczej- nie interesuje mnie to! Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
michal_1992r

Myślę, że większość ludzi ma takie zdolności przyblokowane na czas życia na planecie Ziemi, żebyśmy za bardzo cwani nie byli i popracowali w materii bez ułatwień i dróg na skróty. Mity greckie co i raz wspominają o wodzie z rzeki zapomnienia.
Ale niektórym się odtyka już tutaj, w wyniku różnych wypadków albo rodzinnie, i mogą więcej niż reszta. Zastanawia jednak prawidłowość, że z wyjątkiem dynastii znachorów i szeptuch za dary te płaci się zawsze cenę. Nie jestem pewna, czy otarcie się o śmierć jest takie bajeranckie.

ocenił(a) film na 6
michal_1992r

Michał jeśli chcesz porozmawiać ze zmarłymi polecam warsztaty wg. metody Bruce'a Moen (napisał kilka książek o drugiej stronie i jest uczniem Roberta Monroe) - nazywają się "Podróże w światy niefizyczne" (wystarczy wpisać w google - chyba będą na jesieni) .
A co do odczytywania historii przez dotknięcie przedmiotów, kreowanie własnej rzeczywistości, podróże w przeszłość i w przyszłość itd. to polecam warsztaty wg. metody Silvy.
Nie ma herosów o nadnaturalnych mocach,są ludzie ,którzy poprzez poznanie metod i ćwiczenia mogą stać się herosami ;) .
Każdy rodzi się genialny....a potem idzie do szkoły.

michal_1992r

Oczywiście, że duchy są faktem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones