PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210879}

Mem-o-ré

Memory
527
chce zobaczyć
Mem o ré
powrót do forum filmu Mem-o-ré

Spoiler ! (chociaż w przypadku tego filmu to i tak bez znaczenia ;] )



Okropieństwo!

Tak niechlujnie zrobionego filmu już dawno nie widziałem.

Gra aktorska - dno
Tempo akcji - dno
Sceny grozy - dno

Nie wiem kto wymyślił, żeby ta kobieta była zabójcą - totalne nieporozumienie.

Zakończenie banalne - oczywiście główny bohater zdrowieje, ma się dobrze, zakochany i szczęśliwy.
Nie rozumiem wprowadzenia postaci matki chorej i przykutej do łóżka, wystarczyłoby jedno zdanie w scenariuszu, że np matka bohatera już nie żyje i że była chora, te wszystke sceny z nią to chyba, żeby przedłużyć czas filmu

A ostatnia scena tragiczna, to że ona była porwana to już inteligenty człowiek domyślił się, gdy przyszła scena z obrazem i gdy mówi że nie wie co ją zainspirowało do namalowania go.

No i najlepsze zostawiłem na koniec.

Super wytrzymałe czerwone adidaski, które 30 lat wytrzymują i nawet nie bladną hehe ;]

ocenił(a) film na 8
lain_coubert

Chyba inny film oglądaliśmy...

Przede wszystkim film polecam i jest to kawałek naprawdę dobrego kina. Film bardzo realistyczny, wciągający i trzymający tempo akcji. Fabuła ułożona w bardzo ciekawy sposób, w miarę upływu czasu wszystko się wyjaśnia, film nie jest jednak pozbawiony elementów zaskoczenia. Ale po kolei:

1. Gra aktorska - bardzo dobra, nie dopatrzyłem się żadnych minusów.
2. Tempo akcji - super. Od samego początku (ok. 5 minut filmu) główny bohater ma wizje, wizje widzimy co jakieś 10 minut, a każda odsłania nam skrawek zagadki z przeszłości.
3. Sceny grozy - nie jest to horror a thriller. Sceny kręcone są w dobrym tempie, brawo dla ekipy odpowiedzialnej za światło - zarówno las jak i pomieszczenia ukazują się w doskonałym klimacie.
4. Cyt. "Nie wiem kto wymyślił, żeby ta kobieta była zabójcą - totalne nieporozumienie." - rozumiem, że gdyby mordercą był mężczyzna to wszystko byłoby OK???
5. Zakończenie banalne? Człowieku, nie pieprz głupot, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Zaskoczenie zaskakujące, nikt nie przypuszczał, że jego matka to macocha, a z Twojej wypowiedzi wynika jedynie, że nie bardzo zrozumiałeś ten motyw. Jego matka to morderczyni, obejrz dokładnie, później komentuj.
6. Fakt, co do malarki i adidasów - masz w 100% rację, jednak który film nie jest pozbawiony drobnych wpadek.

Film polecam i oceniam bardzo wysoko.

ocenił(a) film na 4
stasiuvino

Wiesz co już tak dawno widziałem ten film, że nie pamiętam go dokładnie, ale nie będę się wypierać własnych słów, więc zdania nie zmienię.

Widocznie po prostu mamy różne gusta itp.

p.s nie zamierzam się kłócić

ocenił(a) film na 8
lain_coubert

Masz rację, są gusty i guściki a i tak byśmy się nie przekonali do swoich racji.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
lain_coubert

A czego się spodziewałeś po filmie z "Kina grozy"? :p Ja uważam, że pomysł był bardzo dobry, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Słaba gra aktorska to jeszcze nic, ale rozwinięcie akcji i zakończenie to się nazywa DNO przez duże "D".

ocenił(a) film na 3
malutka86

Nuda...Nie jest to żadne kino grozy,bo grozy w tym filmie nie uświadczycie.Pomysł dobry,ale wykonanie kiepskie,gra aktorów bardzo męcząca, zakończenie wcale nie zaskakuje,jest raczej przewidywalne ,no i w filmie tym nie ma żadnego napięcia.Według mnie to nieudana produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones