7,1 32
oceny
7,1 10 1 32
60
chce zobaczyć
{"type":"film","id":145099,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mere+Yaar+Ki+Shaadi+Hai-2002-145099/tv","text":"W TV"}]}
Mere Yaar Ki Shaadi Hai
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Sanjay (Uday Chopra) i Anjali (Tulip Joshi) znali się od dzieciństwa. Trudno powiedzieć, dlaczego na poważnie nigdy między nimi nie zaiskrzyło, a przyjaciele nie zdecydowali się na stały związek. Teraz obydwoje są już dorośli, a Anjali wychodzi za mąż, jednak wybrańcem jej serca jest ktoś zupełnie inny, jest nim mężczyzna o imieniu RohitSanjay (Uday Chopra) i Anjali (Tulip Joshi) znali się od dzieciństwa. Trudno powiedzieć, dlaczego na poważnie nigdy między nimi nie zaiskrzyło, a przyjaciele nie zdecydowali się na stały związek. Teraz obydwoje są już dorośli, a Anjali wychodzi za mąż, jednak wybrańcem jej serca jest ktoś zupełnie inny, jest nim mężczyzna o imieniu Rohit (Jimmy Shergill). Zaproszony na ślub Sanjay dopiero wtedy uświadamia sobie co stracił. Postanawia za wszelką cenę odwrócić wydarzenia. Przybywa na ślub i to bynajmniej nie w charakterze zwykłego gościa.

Mere Yaar Ki Shaadi Hai zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.