PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7683}
7,3 610
ocen
7,3 10 1 610
Mesmer
powrót do forum filmu Mesmer

Witam wiem że nigdzie z żadnych czeluści internetu nie ma napisów do tego filmu, ale postanowiłam sama je stworzyć mam większość napisów przetłumaczonych głownie ze słuchu, ale mam z nimi nie mały problem bo nie zawsze jestem w stanie je wszystkie wyłapać, może wspólnymi siłami aby się udało je do końca przetłumaczyć ( w większości przypadków nie byłam w stanie ich przetłumaczyć bo albo nie słyszę co mówią albo nie znam tych słów)

nadinne1985

Witam również, mam napisy ale portugalskie, po "tłumaczeniu" z googla może jednak będą pomocne ? też chciałbym mieć polskie ;-)

lightfighterus

Tyle tylko że ja te napisy ze słuchu sama tłumaczę :((( więc nie jestem w stanie wszystkiego przetłumaczyć, nie wszystko rozumiem , lub za cicho mówią dialogi . Ale mogę ci je wysłać to co już przetłumaczyłam, praktycznie większość napisów przetłumaczyłam , a ty jak byś mógł mi te napisy te portugalskie może mi wysłać hm? na mail: szantal4@gazeta.pl

użytkownik usunięty
nadinne1985

Nie dziwię Ci się, bo używają tam brytyjskiego, który jest trudniejszy w rozumieniu niż amerykański przynajmniej dla mnie. Ja obejrzałam film z angielskimi napisami

A czy mógłbyś mi te angielskie napisy wysłać na maila szantal4@gazeta.pl , ja zaś mogłabym ci wysłać te moje polskie napisy co przetłumaczyłam.

Mógłbym się ewentualnie dołączyć do prośby o angielskie napisy? Jeśli nie byłby to duży problem, to prosiłbym o przesłanie ich na metallica9@interia.pl

Mikober

Ja posiadam polskie napisy do tego filmu ale chciałabym je jeszcze porównać czy wszystko jest ok.

nadinne1985

Nie pogardziłbym nawet tymi polskimi, parę ewentualnych usterek mi nie przeszkadza:) Po prostu oglądałem już kiedyś ten film, ale ze słuchu nie wszystko wyłapałem, chciałem zobaczyć jakiś plik tekstowy i to sobie jakoś nadrobić. Ale powtarzam - też nie zrozumiałem całości, zatem poprawek się nie podejmę, mogłyby zamiast tego jeszcze wyjść jakieś knoty...

ocenił(a) film na 8
nadinne1985

Dołączam się o błagać o napisy. Może któraś szczęśliwa posiadaczka podzieliłaby się swoim szczęściem za mną? klawiaturaa@onet.pl

użytkownik usunięty

Posty są niemal sprzed roku, ale mam cichą nadzieję, że laite mi odpowie. Jest szansa, żebyś mnie również przesłała angielskie napisy? Mój mail to agnieszka__ss@op.pl :)

ocenił(a) film na 8

Dobra już nie trzeba. Znalazłam polskie napisy. Jakby ktoś był chętny mogę wysłać. Ale mam prośbę o podanie jakiegoś linku o ściągnięcia. Najlepiej torrent.

Klawiaturaa

mogłabyś mi wysłać napisy ? Błagam! Mój e-mail : milkuj7@interia.pl :)

ocenił(a) film na 7
milla_10

Można również prosić o napisy?
pucek_08.04@wp.pl

Z góry wielkie dzięki!

pucek_08_04

mi też wyslij: kempoos2@wp.pl

chętnie pomogę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones