PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339458}
1 770
chce zobaczyć
Metal Gear Solid
powrót do forum filmu Metal Gear Solid

z tego co wiem, Kojima nie zgodził sie na sprzedanie praw do ekranizacji, i jeszcze dlugo tego nie zrobi ;) ... na szczęście.

mieszkoxxx

Czy ja wiem ? Wimmer taki zły nie jest, nie wiem czy pamiętasz jego całkiem świetny equilibrium ? :)

4cryingwolf

a widziałeś Salt? :P

mieszkoxxx

Widziałem i przyznam, że w paru miejscach przegiął, ale ogółem jestem dobrej myśli.

mieszkoxxx

Wimmer nie reżyserował Salta. napisał scenariusz. Wimmer do tej pory wyreżyserował tylko 3 filmy, za to scenariuszy napisał nieco więcej z czego kilka bardzo fajnych.

mieszkoxxx

Widziałem Salt i rzeczywiście dołączył do elitarnego grona filmów, które dostały ode mnie 2 na filmwebie.
Jednak jak kolega wyżej już wspominał tam pisał jedynie scenariusz, a nie reżyserował. Zaś tutaj będzie reżyserował, a nie będzie pisał scenariusza. Equilibrium dla przykładu wyszło mu naprawdę dobrze.
Nie mniej jednak wydaje mi się, że nie da rady dość dobrze zekranizować tego tytułu. Gra sama w sobie jest jak film (dzięki bardzo wieloma, długimi wstawkami), ekranizacja nie jest aż tak potrzebna.

mieszkoxxx

Pieczę nad projektem trzyma Kojima więc jestem dobrej myśli. Ciekawe czy będzie to historia z Shadow Moses czy coś nowego.

neo_angin

nie ma szans żeby Kojima pozwolił jakiemuś b klasowemu rezyserowi robić film na podstawie jego wielkiego dzieła, chyba że gość podejdzie do tego tak samo jak b klasowy {Peter Jackson do kręcenia Tolkiena, ...

mieszkoxxx

EQUILIBRIUM.
KRÓLOWIE ULICY.
Napisałem specjalnie Caps Lockiem, tylko po to, by zakończyć ten hejt.
A MGS i tak nie powstanie. A szczerze to ja nawet tego nie chcę.

mieszkoxxx

ma ktoś jakieś informacje, czy projekt nadal żyje?

grzegorz_danielak

Tego się nie da zrobić, no po po prostu nie. Nie wyobrażam sobie Metal Gear Solid jako ekranizacji, to z góry jest skazane na porażkę. Gra jest swojego rodzaju filmem.
Szukałem informacji na temat czy ten projekt żyje, ale wygląda na to że nie.

Anthrax91

Potwierdzono film na oficjalnej konferencji Konami, nowym reżyserem będzie Avi Arad.

http://www.ps3site.pl/metal-gear-trafi-do-kin/125108

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones