1 godz. 48 min.
7,6 5 409
ocen
7,6 10 5409
3 728
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":34220,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Metropolis-2001-34220/tv","text":"W TV"}]}

W ogromnym, trzypoziomowym mieście książe Red chce stworzyć potężnego robota, który będzia władał metropolią - Timę. Niestety syn Reda - Rock, nienawidzi robotów i od kiedy dowiedział się o projekcie ojca chce za wszelką cenę pozbyć się robota. Tima zapoznaje się z nowoprzybyłym siostrzeńcem detektywa z Japonii i razem z nim rozpoczyna wielką ucieczke przed ludzką nienawiścią.

Miasto przyszłości. Tima, piękna i tajemnicza dziewczyna, próbuje odnaleźć swe miejsce w tym świecie. Nie wie, że jest jedynie robotem stworzonym na kształt człowieka. Kiedy to odkrywa, stara się pomóc ludziom żyć w zgodzie z robotami.

Ansyma
opis użytkownika

W przemysłowym, trzypoziomowym świecie Metropolis książę Red jest potężnym przywódcą, który planuje stworzyć supernowoczesnego robota o imieniu Tima. Brutalny syn księcia, Rock, nie ufa robotom, postanawia więc odnaleźć i zniszczyć Timę. Zagubiony w zawiłym labiryncie w podziemiach Metropolis Tima zaprzyjaźnia się z wrażliwym bratankiem japońskiego detektywa. Gdy książe Red rozdziela przyjaciół, stawia pod znakiem zapytania nie tylko życie Timy, ale i przyszłość całego wszechświata.
[opis dystrybutora]

floyd_aka_V_P
opis użytkownika