PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238725}

Mgła

The Mist
2007
5,8 233 tys. ocen
5,8 10 1 232624
5,5 29 krytyków
Mgła
powrót do forum filmu Mgła

Dałem ocenę 7/10, bo chociaż film jest wtórny, to ma wciągający niepokojący klimat. Ma w sobie wiele zapożyczeń, np. Lovecraft - olbrzymie stwory mordujące ludzi, szczególnie te z mackami, Gra Silent Hill - Ludzie idący we mgle w której czają się potwory (latający potwór przypomina mi Air Screamera z jedynki, dewotka wieszcząca koniec świata coś na wzór Dahli Gillespie, nawet może Candyman - tu pajaki wychodzące z faceta, tam pszczoły, Alien - kokony z ludźmi itd.

ocenił(a) film na 7
Pacos

Lovecraft i silent hill najbardziej mi się kojarzyły podczas oglądania. Coś w sobie ma z tych klimatów i właśnie jak zauważyłeś ma to swój pewien niepokój. Niezły horror, na spokojny wieczór.

Pacos

chyba bardziej z residenta

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Co tu masz z residenta?

te potwory i mówię tu o grze4

ocenił(a) film na 8
Pacos

od siebie dodam ten nowy świt żywych trupów - hipermarket, wycieczka po coś, ucieczka kilkorga z hipermarketu samochodem :)