PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578135}

Między nami bliźniętami

The Skeleton Twins
6,5 4 640
ocen
6,5 10 1 4640
6,3 10
ocen krytyków
Między nami bliźniętami
powrót do forum filmu Między nami bliźniętami

Polskie kina

ocenił(a) film na 9

Wiadomo czy w ogóle film wejdzie na nasze ekrany? Zapowiada się świetnie, chętnie bym
obejrzała na dużym ekranie. Bill i Kristen... kto oglądał SNL z ich udziałem na pewno nie może
się doczekać tak jak ja, choć film nie ma być typową komedią.

Salom

Film wchodzi 12 września do amerykańskich kin (http://www.imdb.com/title/tt1571249/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf+), może uda się dorwać to cacko w Internecie! :)

ocenił(a) film na 6
Salom

Wrocław, American Film Festiwal. ;)

ocenił(a) film na 9
linka88

bardzo dziękuję za informację! szczęśliwie od niedawna mieszkam we Wrocławiu :)

ocenił(a) film na 6
Salom

nie ma za co. ;) będzie 21 paź 20:00 albo 25 paź 21:00, właśnie jestem w trakcie wybierania swojego programu na festiwal. ;D

ocenił(a) film na 9
linka88

zdecydowanie już dziś kupuję bilet, choć widzę, że sale na ten film są na szczęście dość duże :) jeszcze raz dziękuję!

ocenił(a) film na 7
Salom

Było sporo osób. A sam film przyzwoity, ale bez szału.

ocenił(a) film na 9
bosambo

Ja także byłam :) Moim zdaniem film zasługuje na oceny około 7. Osobiście dałam 8, bo po prostu doskonale się bawiłam. Nie zawiódł mnie.

ocenił(a) film na 7
Salom

Sympatyczny, z dobrze dobranymi aktorami, ale podobny do wielu innych. I choć nie jestem wyznawcą szczególnie wykwintnego humoru, naprawdę przejadły mi się już w kinie żarty z pierdzeniem w roli głównej.

ocenił(a) film na 9
bosambo

Powiedziałabym, że tutaj ten "głupi humor" był ukazany w zupełnie innym celu. Te żarty same siebie i swój poziom miały podkreślić i w pewnym sensie wyśmiać. W końcu to były dziecięce wygłupy dorosłych, zagubionych w życiu ludzi. Cóż, oczywiście ten odbiór to już rzecz gustu :)

ocenił(a) film na 7
Salom

A ja bym nie powiedział.
Zbyt często mam chyba do czynienia ze sztuką, która asekurancko definiuje się na rzekomym metapoziomie i każe odbiorcy brać swą treść w nawias. Wiem, co widzę i wiem, że mnie to nie zachwyca, niezależnie od ideologii, jaką by się do tego dorobiło.
Pozdrawiam :)

bosambo

Film, został wymieniony w pokazach specjalnych na Camerimage w Bydgoszczy :)

ocenił(a) film na 6
Salom

Wracam z seansu na Camerimage. Szkoda tego filmu, propaganda gender zdecydowanie obniża moją ocenę. Całe szczęście , że nie zabrałem nastoletnich dzieci do kina ...

ocenił(a) film na 9
trojkowicz

propaganda? mówimy o tym samym filmie? a w dodatku... nastoletnie dzieci mają żyć z zasłoniętymi oczami? moim zdaniem film w zupełności nadaje się dla młodzieży.

ocenił(a) film na 9
trojkowicz

Ktoś tu ma obsesję. Propaganda gender? Jak się skupiasz na pobocznym wątku to już Twój problem... Rozumiem, że nastoletnim dzieciom puszczasz Króla lwa ?

ocenił(a) film na 7
chuck_taylor

Aj teraz to my mamy po tych 5 latach znacznie więcej takich,co na samo mówienie o homoseksualźmie mówią,że to agitprop ;/

ocenił(a) film na 4
Salom

Jakby co to film jest w końcu w internecie ;)

Salom

Pieprz*** dżęder. Co to za ideologia, nawet miejsc pracy nie daje.

Rogaty

stworzona przez kapitalizm dla kapitaliztow, bo dazy do samodzielności kobiety dzięki czemu kapitalizsta dostaje tansza sile robocza (kobiete) co powoduje ze jest więcej chętnych do pracy(równouprawnienie) dzięki czemu na utrzymanie rodziny można zaprząc dwie osoby co ostatecznie daje możliwość obniżenia do 50% zarobkow,
i taki był cel rzeczywisty dazenia do równouprawnienia, dzięki czemu przeciętny kowalski musi pracować wraz z zona żeby utrzymać rodzine zamiast sam,
no i teraz już trzeba we dwojke zarabiać na podstawowe utrzymanie zamiast w pojedynke a na stanowiskach "niemęskich: można utargować coraz nizsze pensje zaciagajac do konkurencji kobiete... i kaska na kontach kapitalistow coraz wieksza

grzechuhtc

to nie sa bajki mój ojciec jest jednym z pracowników zwiazkow zawodowych i ma wyjazdy do warszawy nawet na rozmowy z rzadem no i przedstawicielami korporacji także to sa rzeczy które on mi powiedział wiec mu wierze, tak jak umowy smieciowe bezrobocie itd.

grzechuhtc

bo gdyby nie było tych mechanizmow no to kto by ci robil bez ubezpieczenia swiadczen za pensje za która nie starczy nawet na opłaty? do tego kto by ci robil w warunkach "na czas" no i kto by ci robil na stanowiskach szkodliwych niebezpiecznych za pensje która żeby nabyc jakies dobro wyższe i tak wymaga zaciagniecia wieloletniego kredytu? cwany ten kapitalizm bo uprzywilejował kapitalistow i takimi mechanizmami ich zysk wzrasta co roku coraz szybciej a zysk pojedynczego kowalskiego spada co roku,
ale gender jest jednym z glownych problemów tej zaleznosci, zrzucil na rynek kobiete z czego można było całkowicie zmodyfikować dysproporcje zarobkow żadna inna metoda nie była tak skuteczna chociaż skuteczna tez była (np. bezrobocie)

grzechuhtc

Panie ja jestem za Austriackim kapitalizmem ale on jest możliwy przy równouprawnieniu kobiet. Jakby pan go dziś wprowadził to za pare lat kobiety same by się odrównouprawniły.

ocenił(a) film na 7
Rogaty

Cudna dyskusja,tylko nie wiem,kto tu robi se jajca,a kto jest poważny :D

Salom

Wynika z wypowiedzi, żę filmu jesczcze nie widziałeś a ocenę wystawiłeś......Co Ty na to?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones